אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לקראת שובן של חלק מהטיסות: 60 טייסי אל על חזרו לעבודה צילום: סיוון פרג'

בלעדי לכלכליסט

לקראת שובן של חלק מהטיסות: 60 טייסי אל על חזרו לעבודה

החברה צפויה להפעיל החל ממחר טיסות לאתונה, הרקליון ,רודוס וסלוניקי; בליל ה-11 באוקטובר תצא טיסת אל על הראשונה מזה חצי שנה לניו יורק, ובמקביל ימריאו טיסות ללונדון ולפריז. החברה צפויה לחדש גם את טיסות המטען

30.09.2020, 18:13 | נווית זומר

60 טייסי אל על נקלטו בחזרה לעבודה לקראת שובן של חלק מהטיסות מחר (ה'), לאתונה, הרקליון ,רודוס וסלוניקי. בליל ה-11 באוקטובר תצא טיסת אל על הראשונה מזה חצי שנה לניו יורק, ובמקביל ימריאו טיסות ללונדון ולפריז. בכוונת החברה לשוב ולהפעיל טיסות יומיות. מכירת הכרטיסים לטיסות החלה בתחילת החודש, לפני כניס הסגר השני לתוקף. החברה צפויה לחדש גם את טיסות המטען.

קראו עוד בכלכליסט

 מטוס אל על נוחת בציריך, צילום: שאטרסטוק מטוס אל על נוחת בציריך | צילום: שאטרסטוק  מטוס אל על נוחת בציריך, צילום: שאטרסטוק

כל הטייסים שהוחזרו לעבודה הם בדרגת סניור ובעלי ותק מקסימלי, כולל יו"ר הוועד, קברינט ניר ראובני. יש לציין כי כ-600 טייסי החברה ימשיכו להיות בחל"ת, כמו גם 5,400 עובדים.

עד עוד נודע כי שבעה טייסי אל על, 3 קברניטים ו-4 קצינים ראשונים בעלי ניסיון בבואינג 747, נקלטו לאחרונה בחברת הובלת המטענים קאל שבבעלות עופר גלבוע, אשר הרחיבה את פעילותה בעקבות העלייה בביקושים להובלת מטענים. קאל תפתח בשבוע הבא קו חדש, תל אביב - הונג קונג, שיטיס מטענים שלוש פעמים בשבוע, לאחר שחתמה על הסכם עם חברת עלי באבא ותטיס עבורה חבילות לרוכשים הישראלים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות