אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קומקאסט סוגרת את פעילות הון הסיכון שלה צילום: בלומברג

קומקאסט סוגרת את פעילות הון הסיכון שלה

תאגיד התקשורת האמריקאי סוגר את זרוע ההשקעות ומעביר את כלל ההשקעות בסטארט-אפים לחטיבת הפעילות התאגידית שתתמקד בהשקעות אסטרטגיות בלבד. השינוי צפוי להוביל לעזיבה של מספר שותפים בקרן

16.11.2020, 14:41 | מאיר אורבך
תאגיד תקשורת האמריקאית סוגר את זרוע ההשקעות שלו, קומקאסט ונצ'רס ומעביר את כל הפעילות של ההשקעות בחברות סטארט-אפ לחטיבת הפעילות התאגידית שתתמקד בהשקעות אסטרטגיות בלבד. בשונה מפעילותה בעבר עת השקיע התאגיד במגוון רחב של חברות כעת יתמקדו ההשקעות של קומקאסט בהשקעות אסטרטגיות בלבד. השינוי צפוי להוביל אף לעזיבה של מספר שותפים בקרן. הקרן פעילה בהשקעות בישראל ומיוצגת על ידי דניאל צ'רטוק שימשיך את הפעילות של החברה בישראל כחלק מהחטיבה העסקית ויוביל השקעות אסטרטגיות של הקרן בישראל.

קראו עוד בכלכליסט

בין ההשקעות של התאגיד בישראל ניתן לציין את חברת BigID העוסקת בתחום הפרטיות . הקרן רשמה בישראל מספר אקזיטים ובינהם המכירה של חברת אקספנד, האוזפרטי שנרכשה על ידי אפיק ועוד.

משרדי קומקאסט, צילום: בלומברג משרדי קומקאסט | צילום: בלומברג משרדי קומקאסט, צילום: בלומברג

בשיחה עם CNBC אישר דובר מטעם החברה את העברת הפעילות של קומקאסט ונצ'רס ליחידה העסקית כאשר לדבריו לאחר שהקרן היתה צינור חשוב של ידע ותובנות לחברה הרי שכיום עדיף לה להיות חלק מ צוות הפיתוח האסטרטגי של Comcast Cable.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות