אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מליסרון ועזריאלי פתחו קניונים - בניגוד לתקנות הממשלה

מליסרון ועזריאלי פתחו קניונים - בניגוד לתקנות הממשלה

בין השאר נפתחו קניון איילון והקריון; עשרות חנויות פתחו את שעריהן, בהן פוקס, קרביץ ובאג; עם זאת חלק מהשוכרים, בהם קבוצת קסטרו ורשת H&M, אינם משתפים פעולה עם המהלך; סוחרי שוק הכרמל הפגינו פעם נוספת נגד החלטות הממשלה שאוסרות עליהם לפתוח את השוק

20.11.2020, 11:32 | אורנה יפת

מליסרון ועזריאלי פתחו הבוקר חלק מהקניונים שבבעלותן - בניגוד לתקנות הממשלה שאוסרות זאת. שתי הקבוצות הודיעו אתמול על כוונתן לפתוח את הקניונים.

קראו עוד בכלכליסט

עזריאלי פתחה את קניון איילון ברמת גן, קניון מודיעין וקניון חיפה. מליסרון פתחה את הקניון הגדול בפתח תקווה, את עופר הקריון בצפון ואת גרנד קניון באר שבע בדרום.

בקניון איילון, למשל, נפתחו כ-50 מתוך 200 בתי עסק, והגיעו אליו אלפי לקוחות. בין החנויות שנפתחו באיילון: אדידס נייקי פוטלוקר, אופטיקנה, ללין, גולברי, פוקס, מקדונלד'סף ויקטורי, קרביץ, באג, ריקושט וסופר-פארם.  

קניון איילון, הבוקר קניון איילון, הבוקר קניון איילון, הבוקר

שוטרים בקניון איילון שוטרים בקניון איילון שוטרים בקניון איילון

גפ בשאר הקניונים נפתחו עשרות חנויות, בהן פוקס, גלי, נאוטיקה, טימברלנד, לי קופר, תמנון, אלדו סטיב מאדן, ומגנוליה.

קבוצות הקניונים הוציאו אתמול מכתבים והודעות רשמיות לשוכרים בהם הן מבקשות מהשוכרים לפתוח את החנויות. הקניונים קבעו את המתווה לפתיחתם, אך הוא לא אושר על ידי משרד הבריאות. יצוין כי חלק מהשוכרים, בהם קבוצת קסטרו ורשת H&M, אינם משתפים פעולה עם המהלך.

סוחרי שוק הכרמל מפגינים, היום, צילום: מוטי קמחי סוחרי שוק הכרמל מפגינים, היום | צילום: מוטי קמחי סוחרי שוק הכרמל מפגינים, היום, צילום: מוטי קמחי

במקביל, הפגינו היום סוחרי שוק הכרמל פעם נוספת נגד החלטות הממשלה שאוסרות עליהם לפתוח את השוק כחלק מתקנות הקורונה. הסוחרים הפגינו גם ביום שלישי האחרון ופתחו באסטות לאות מחאה, ואחד מהם אף קיבל דו"ח בשידור חי. הם נשאו שלטים שעליהם נכתב: "תנו להתפרנס בכבוד", "די לאפלייה כלכלית", "הורדתם לי את המכנסיים", "פתוח=בטוח" ועוד. אל הסוחרים הצטרפו פעילים מארגוני הצעירים שמפגינים נגד נתניהו. הם ניסו לחסום את רחוב המלך ג'ורג', והשוטרים פינו אותם למדרכה. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות