אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קרן הון הסיכון הישראלית OTV גייסה 170 מיליון דולר צילום: עמית שעל

פרסום ראשון

קרן הון הסיכון הישראלית OTV גייסה 170 מיליון דולר

הקרן נוסדה ב-2015 על ידי מאיר גנייביש, אמיר להט, אלחנדרו וויינשטיין ומנור זמר ומתמחה בהשקעות בבריאות דיגיטלית. את מרבית הכסף גייסה ממוסדיים ומשקיעים פרטיים

03.12.2020, 12:59 | מאיר אורבך

קרן הון הסיכון הישראלית OTV (לשעבר Olive Tree Ventures) גייסה 170 מיליון דולר, כך נודע ל"כלכליסט". זו היא הקרן השנייה שמגייסים ב-OTV והיא תתמחה בהשקעות בבריאות דיגיטלית. את מרבית הכסף גייסה הקרן ממוסדיים ומשקיעים פרטיים. בין ההשקעות הבולטות של הקרן בישראל ניתן לציין את טייטו קר שגייסה 50 מיליון דולר, למונייד הלת' שגייסה 30, אמדג'ין ועוד.  

קראו עוד בכלכליסט

"המטרה של OTV היא לרתום את המומחיות שלנו להקל על צמיחת חברות הבריאות הדיגיטליות, ולזהות את מובילי השוק של מחר", אמר אלחנדרו וויינשטיין, שותף ב-OTV. "טכנולוגיית הבריאות הדיגיטלית חשובה יותר ויותר עבור מערכות בריאות המבקשות להעניק טיפול נגיש ובמחיר סביר, במיוחד לאוכלוסיות המוגבלות באופן מסורתי. מגפת הקורונה הבהירה את חשיבותם של מוצרים דיגיטליים למערכת האקולוגית הבריאותית העולמית, אך נקודות הכאב בתעשייה קדמו למשבר הנוכחי ויהיה צורך בפתרונות ברורים בשנים הבאות".

אמיר להט, ממייסדי קרן OTV, צילום: עמית שעל אמיר להט, ממייסדי קרן OTV | צילום: עמית שעל אמיר להט, ממייסדי קרן OTV, צילום: עמית שעל

הקרן נוסדה ב-2015 על ידי מאיר גנייביש, אמיר להט, אלחנדרו וויינשטיין ומנור זמר. הקרן אף מינתה את Jose Antonio Urrutia Rivas לנהל את הפעילות של החברה באסיה, פסיפיק. הוא ינהל את הפעילות של הקרן מסין לצד משרדי הקרן בניו יורק , תל אביב ומונטריאול. ב-2019 רכשה הקרן את הפעילות של חברת META הישראלית שגייסה סכומים משמעותיים מתוך מטרה להחיותה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות