אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
זרם של ביטולי חסות באח הגדול: אחרי ביטוח ישיר ושטראוס גם טמבור משהה את הפרסום בתוכנית צילום מסך: רשת 13

זרם של ביטולי חסות באח הגדול: אחרי ביטוח ישיר ושטראוס גם טמבור משהה את הפרסום בתוכנית

החברות מאיימות להסיר את החסות שהן נותנות אם אלימלך קשתי, נגדו עומד כתב אישום בגין תקיפת מאבטח קשיש בבניין בר"ג, יישאר בתוכנית; מביטוח ישיר נמסר כי "נתינת במה מסוג זה אינה מתאימה לערכי החברה נגד אלימות". טמבור: "מתן במה לאדם מסוג זה מנוגד לערכי הליבה של החברה"

09.12.2020, 19:08 | אורנה יפת

לאחר שחברת שטראוס, הנמנית על המפרסמים הגדולים במשק, איימה להסיר את החסות שהיא נותנת לתוכנית "האח הגדול", גם חברת ביטוח ישיר הודיעה כי תבטל את החסות אם אלימלך קשתי יישאר בתוכנית.

"ביטוח ישיר מצטרפת לקבוצת שטראוס", מסרה החברה. "החברה ביקשה הבהרות מרשת והודיעה כי תבטל את שיתוף הפעולה כנותנת חסות, במידה ואלימלך קשתי יישאר בתוכנית האח הגדול. נתינת במה מסוג זה אינה מתאימה לערכי החברה נגד אלימות".

אלימלך קשתי, צילום מסך: Youtube אלימלך קשתי | צילום מסך: Youtube אלימלך קשתי, צילום מסך: Youtube

בתוך כך, גם חברת טמבור משהה את הפרסום ואת שיתוף הפעולה המסחרי עם תוכנית האח הגדול, המוערכים במיליוני שקלים. חברת חומרי הבניה והצבע הודיעה הערב לרשת 13 על השהיית הפרסום והחסויות בתכנית הריאליטי, בעקבות סערת אלימלך קשתי. טמבור גם הודיעה לרשת כי היא עוצרת את שיתוף הפעולה המסורתי וארוך השנים שהיא מקיימת עם הפקת התוכנית, ואשר כולל את צביעת בית האח הגדול בצבעי החברה, מתן חסויות ומשימת דיירים סודית.

״כחברה הדוגלת בקיימות ושיפור אורח החיים של אנשים, טמבור אינה יכולה להמשיך ולממן תכנית המעניקה במה לאדם כמו אלימלך קשתי, שלמעשיו המזעזעים נחשפנו כולנו ביממה האחרונה. למרות ההערכה הרבה שיש בטמבור לרשת, ושיתוף הפעולה הממושך שלנו, מתן במה לאדם מסוג זה מנוגד לערכי הליבה של החברה ולכן הוחלט להשהות באופן מיידי את הפרסום ושיתוף הפעולה עם הפקת התכנית, עד שיתבהרו הצעדים שההפקה מתכוונת לנקוט כלפי הדייר״, מסרו בטמבור.

מבחינת רשת מדובר בהפסד כספי עצום, שכן האח הגדול היא אחת ההפקות היקרות המשודרות בערוץ. מלבד הפגיעה הכספית מדובר גם בפגיעה תדמיתית, שזהו אינו הליהוק הכושל הראשון שלו: גם במקרה של תוכנית הריאליטי "אהבה חדשה" התברר כי לאחד המשתתפים יש עבר הכולל עברות של איומים והעלבת שוטר.

אלימלך קשתי הוא אחיו של כוכב הריאליטי טום קשתי, והסערה סביב כניסתו לתוכנית מתרחשת על רקע כתב אישום שעומד נגדו בגין תקיפת קשיש. שני האחים חשודים בתקיפת מאבטח קשיש בבנין ברמת גן, באירוע שתועד במצלמות אבטחה והוביל להגשת כתב אישום. בתחילת השבוע, לאחר שאלימלך קשתי נכנס לבית האח, פורסמו ידיעות על כך שהמשפט של האחים נדחה לחודש הבא, בשל השתתפותו של אלימלך בתוכנית.

מרשת נמסר כי "רשת ואנדמול, חברת ההפקה של האח הגדול, בודקים לעומק את המידע מהיממה האחרונה שהובא לידיעתנו. עם השלמת הבדיקה תתקבל החלטה"

תגיות