אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אינטל מגדילה את יכולת הייצור במפעליה בישראל צילום: הרצל יוסף

אינטל מגדילה את יכולת הייצור במפעליה בישראל

החברה הודיעה על הגדלה משמעותית של כוח הייצור של מפעליה בעולם, בתגובה לביקוש חסר תקדים. לפי הדיווח, החברה הגדילה את היקף הייצור של שבבי 10 ו-14 ננומטר בכ-25% במפעליה בארצות הברית, ישראל ואורגון

23.12.2020, 18:34 | מאיר אורבך

לאחר מספר דיווחים של אינטל העולמית, שהיא בוחנת מיקור חוץ של חלק מהייצור שלה, הודיעה החברה כעת על הגדלה משמעותית של כוח הייצור של מפעליה בתגובה לביקוש חסר תקדים.

לצפייה בווידאו ההודעה מאינטל לחצו כאן

קראו עוד בכלכליסט

על פי הדיווח של החברה היא הגדילה את היקף הייצור של שבבי 10 ו-14 ננומטר בכ-25% במפעליה בארצות הברית, ישראל ואורגון. בישראל עברה אינטל לייצור המוני של שבבי ה-10 ננומטר כאשר המפעל של החברה בישראל בקרית גת עובד כיום בתפוסה מלאה ומעסיק כיום כ-4,900 עובדים.

מפעל אינטל בקרית גת, צילום: הרצל יוסף מפעל אינטל בקרית גת | צילום: הרצל יוסף מפעל אינטל בקרית גת, צילום: הרצל יוסף

"בשלוש השנים האחרונות הכפלנו את יכולת ייצור פרוסות הסיליקון שלנו, וזו הייתה השקעה משמעותית. בהמשך, אנו לא עוצרים אנו ממשיכים להשקיע ביכולת המפעל כדי להבטיח שנוכל לעמוד בצרכים הגוברים של לקוחותינו ", אומר קייוואן אספרג'אני, סגן נשיא בכיר ומנהל כללי של ייצור ותפעול באינטל.

בווידאו שצורף להודעה של החברה אומרת ד"ר אן קלהר, בכירה בייצור הגלובלי, כי כדי להרחיב את שטח הייצור, אינטל תמשיך בבינוי מפעלים חדשים. "זה מגיע, זה ייקח מעט יותר זמן, אבל זה יגיע".

תגיות