אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לגהץ באפליקציה: כאל השיקה כרטיס אשראי דיגיטלי צילום: באדיבות כאל

לגהץ באפליקציה: כאל השיקה כרטיס אשראי דיגיטלי

השימוש בכרטיס האשראי ייעשה באמצעות אפליקציית כאל, נכון לעכשיו במכשירי אנדרואיד בלבד. ישראכרט מאפשרת שימוש בכרטיס דיגיטלי במקרה גניבה - וצפויה להרחיב את השירות בשבועות הקרובים

05.01.2021, 18:19 | נעמי צורף
היום שבו נוכל לוותר על הארנק מתקרב: חברת כרטיסי האשראי כאל השיקה היום (ג') את כרטיס האשראי הדיגיטלי שלה. השירות החדש מאפשר הנפקת כרטיס אשראי דיגיטלי תוך מספר דקות, שהשימוש בו ייעשה באמצעות אפליקציית כאל.

קראו עוד בכלכליסט

באחרונה נכנס לשימוש בישראל תקן ה־EMV בבתי עסק. מדובר בתקן תשלומים מתקדם המאפשר שימוש באמצעי תשלום מתקדמים, בהם הטלפון הנייד. החל מסוף נובמבר כל בתי העסק עם מחזור פעילות של לפחות 100 מיליון שקל בשנה מחויבים לעבוד בטכנולוגיה זו, והחל מיולי 2021 הדבר יחול על כלל בתי העסק.

המהלך נעשה כחלק ממעבר המשק לטכנולוגיית הסליקה EMV. כיום, רק 30% מהעסקים כבר ביצעו את המעבר, מה שמגביל את השימוש בכרטיס דיגיטלי בלבד ולכן בשלב הראשוני ינופקו הכרטיסים הדיגיטליים גם ככרטיסי פלסטיק, אולם בהמשך פעולה זו תתייתר ויונפקו כרטיסים דיגיטליים בלבד. בנוסף, עד לכניסת אפל פיי לישראל, השירות יתאפשר רק באמצעות מכשירי אנדרואיד.

בניין חברת כאל, צילום: באדיבות כאל בניין חברת כאל | צילום: באדיבות כאל בניין חברת כאל, צילום: באדיבות כאל

בכאל מציינים כי למרות שהנפקת הכרטיס לוקחת דקות אחדות בלבד, תהליך החיתום יישאר איכותי ואחראי כפי שהיה והאצתו נובעת מדיגיטציה של התהליך ולא מכך שהתנאים להנפקת כרטיס ללקוחות חדשים הוקלו.

לרגל השקת השירות, כאל השיקה כרטיס אשראי דיגיטלי בשיתוף אפליקציית BUYME המעניק החזר של 1% על כל רכישה שתתבצע בכרטיס בשנה הראשונה לשימוש בו.

לוי הלוי, מנכ"ל כאל מסר כי: "כרטיס האשראי הדיגיטלי של כאל כולל תהליך הנפקה מהיר, מתקדם ובטוח המאפשר ללקוחות להתחיל לשם באופן מיידי באמצעות הנייד".

גם חברת כרטיסי האשראי ישראכרט מאפשרת שימוש בכרטיס דיגיטלי במקרה של גניבה - והיא צפויה להשיק שירות רחב יותר לכלל הלקוחות בשבועות הקרובים.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות