אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עלות שכרו השנתית של מנכ"ל סאני הנכנס, אלי לביא, צפויה לעמוד על כמיליון שקל צילום: אוראל כהן

עלות שכרו השנתית של מנכ"ל סאני הנכנס, אלי לביא, צפויה לעמוד על כמיליון שקל

דירקטוריון יבואנית סמסונג בישראל אישר את תנאי העסקתו של לביא, המותנים באישור האסיפה הכללית; לביא יהיה זכאי לבונוס שנתי מקסימאלי של 1.2 מיליון שקל ולאופציות בשווי של כ-3 מיליון שקל

19.01.2021, 15:36 | אביאור אבו

דירקטוריון סאני, יבואנית סמסונג הרשמית בישראל, אישר את תנאי העסקתו של המנכ"ל הנכנס, אלי לביא - עלות שכרו השנתי צפויה לעמוד על 1.045 מיליון שקל. התנאים יעברו לאישור האסיפה הכללית של בעלי המניות.

לביא מונה לתפקיד בחודש שעבר על ידי יו"ר החברה ובעל השליטה יעקב לוקסנבורג, לאחר פרישתו בספטמבר של המנכ"ל הקודם, משה פרי. הוא צפוי להיכנס לתפקידו ב-1 במרץ.

לפי התנאים שאושרו כאמור, משכורתו צפויה לעמוד על 65 אלף שקל ברוטו לחודש והוא יהיה זכאי לבונוס שנתי מקסימאלי בגובה 1.2 מיליון שקל. המנכ"ל הקודם זכה לשכר חודשי של 37.5 אלף שקל, כאשר במהלך 2019-2017 קיבל מענקים בסכום של 2.04 מיליון שקל.

בנוסף, יהיה לביא זכאי לקבלת 7,878,922 אופציחות ( 3.5% מהון המניות) עם מחיר מימוש ראשוני של 2.12 שקל - מחיר מניית סאני כעת עומד היום על 1.24 שקל. הערך הכלכלי של כל כתבי האופציה המוצעים עומד על כ-3 מיליון שקל.

לביא ביצע מספר תפקידים ניהוליים בכירים, ביניהם מנכ"ל וואלה! שופס, מנכ"ל קבוצת ח.י, ותפקידים מעבר לים בהונג קונג ובאירופה. סאני, מקבוצת לפידות קפיטל, סיכמה את הרבעון השלישי של 2020 עם רווח נקי של 9 מיליון שקל, עלייה של כ-26% לעומת הרבעון המקביל.

בעל השליטה יעקב לוקסנבורג , צילום: אוראל כהן בעל השליטה יעקב לוקסנבורג | צילום: אוראל כהן בעל השליטה יעקב לוקסנבורג , צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות