אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הסטארט-אפ הישראלי שמאפשר להפחית סוכר במיץ תפוזים ישתף פעולה עם GEA הגרמנית

הסטארט-אפ הישראלי שמאפשר להפחית סוכר במיץ תפוזים ישתף פעולה עם GEA הגרמנית

הטכנולוגיה של Better Juice מאפשרת הפחתת סוכר עד 80% ממיץ התפוזים מבלי לפגוע בערכים התזונתיים. GEA תייצר מכשירים עבור חברות המיץ השונות

25.01.2021, 12:57 | נורית קדוש

חברת הסטארט-אפ Better Juice להפחתת סוכר, חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם GEA Group AG הגרמנית בתחום הנדסת תהליכים בענפי המזון והמשקאות. מהלך זה בא כחלק מהנסיון של Better Juice לשנות את תעשיית המיצים העולמית באמצעות קידום הטכנולוגיה שלה להפחתת כל הסוכרים במיצי תפוזים.

Better Juice הוקמה בדצמבר 2017 על ידי צוות ביוכימאים ומיקרוביולוגים מהתעשייה ומהאוניברסיטה העברית בירושלים. החברה קיבלה את המימון שלה ונתמכת על ידי The Kitchen Hub, חממת המזון-טק של קבוצת שטראוס, Maverick Ventures Israel, ושותפים גלובליים אחרים.

הטכנולוגיה של החברה מאפשרת הפחתת הסוכר מבלי להשפיע לרעה על הערכים התזונתיים הטבעיים והיתרונות הפרה-ביוטיים של מיץ תפוזים טרי.

 , צילום: שאטרסטוק צילום: שאטרסטוק  , צילום: שאטרסטוק

GEA היא אחת הספקיות הגדולות ביותר לטכנולוגיית עיבוד מזון ולענפים קשורים. הקבוצה העולמית מתמחה במכונות, מפעלים, טכנולוגיית, תהליכים ורכיבים.

במסגרת השותפות האסטרטגית שנחתמה, GEA תתכנן, תייצר ותתקין בתוך כמה חודשים, שלושה מכשירים בעלי יכולות ייצור קטנות, בינוניות וגדולות כדי לענות על דרישות שונות של חברות מיץ. Better Juice & GEA יספקו תמיכה בשירות מלא.

מימין: ערן בלאצ מימין: ערן בלאצ'ינסקי מייסד ומנכ"ל הסטארט-אפ Better Juice וגלי ירום מייסדת משותפת מימין: ערן בלאצ

הפחתת של 80% מהסוכר במיץ תפוזים

 

הטכנולוגיה האנזימטית של הסטארט-אפ משתמשת במרכיבים טבעיים להמרת פרוקטוז, גלוקוז וסוכרוז לסיבים תזונתיים פרה-ביוטיים ולמולקולות אחרות שאינן ניתנות לעיכול. הדבר מאפשר להפחית עד 80% מהסוכרים במיץ תפוזים. הטכנולוגיה נועדה למקד את הרכב הסוכר הספציפי במיץ התפוזים כדי ליצור באופן טבעי מוצר דל קלוריות, מופחת סוכר עם מתיקות עדינה, ללא ממתיקים או תוספים אחרים המשמשים להחלפת הסוכרים.

גלי ירום, מייסדת משותפת, וסמנכ"ל פיתוח עסקי בבטר ג'וס:"המשמעות היא ש- Better Juice תוכל להפוך לשחקן עולמי בשוק הפחתת הסוכר, עם צוותי תמיכה ושירות מקומיים בכל מדינה". ערן בלאצ'ינסקי, מייסד ומנכ"ל Better Juice ציין כי "שיתוף הפעולה המרגש הזה מסמן אבן דרך מרכזית בתוכניות ההרחבה של Better Juice ומקדם את המסחור של הטכנולוגיה שלנו".

קולם או'גורמן, ראש ניהול מכירות במרכז הטכנולוגיה העולמי של GEA למשקאות שאינם אלכוהוליים הוסיף כי "GEA מבקשת כל הזמן לעבוד עם חברות המפתחות פתרונות חדשניים וטכנולוגיות חדישות וקיימות המועילות לתזונה ולאורחות החיים של הצרכנים".

תגיות