אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
למרות הקורונה: אינטל מחלקת לרוב עובדיה בישראל בונוס צילום: אינטל

למרות הקורונה: אינטל מחלקת לרוב עובדיה בישראל בונוס

זוהי השנה השביעית ברציפות שבה ענקית השבבים מעניקה בונוס לעובדים. בשבוע שעבר פרסמה החברה את הדו"חות השנתיים שלה שעלו על תחזיות האנליסטים: הכנסות החברה לרבעון האחרון של 2020 עמדו על 20 מיליארד דולר, גבוהות משמעותית מתחזיות האנליסטים שצפו לחברה הכנסות של 17.5 מיליארד דולר בלבד

27.01.2021, 13:31 | איתמר זיגלמן

כמו בשנים קודמות ולמרות משבר הקורונה, אינטל ישראל תחלק השנה בונוס בגובה של 2.8 משכורות לעובדים בישראל. מהחברה נמסר כי הבונוסים ניתנים לרוב עובדי החברה, והם משקפים את הצלחתה ורווחיה. מועד הבונוס, כמו גם גובה המענק, הפכו למסורת באינטל ישראל שנמשכת כבר שבע שנים.

קראו עוד בכלכליסט

מוקדם יותר החודש הודיעה אינטל כי המנכ״ל בוב סוואן יעזוב את תפקידו ובמקומו יתמנה מנכ"ל VMware, פט גלסינגר. גלסינגר הוא מנכ״ל מוערך בתחום השבבים, ששימש כמנכ"ל VMware מאז 2012 ונחשב למי שהפך את החברה למובילה עולמית מוכרת בתחום תשתיות ענן, ניידות ארגונית ואבטחת סייבר. החברה כמעט שילשה את הכנסותיה השנתיות בתקופת כהונתו.

משרדי אינטל, צילום: אינטל משרדי אינטל | צילום: אינטל משרדי אינטל, צילום: אינטל

בשבוע שעבר פרסמה החברה את הדו"חות השנתיים שלה שעלו על תחזיות האנליסטים: הכנסות החברה לרבעון האחרון של 2020 עמדו על 20 מיליארד דולר, גבוהות משמעותית מתחזיות האנליסטים שצפו לחברה הכנסות של 17.5 מיליארד דולר בלבד.

את הרבעון האחרון של אינטל הצילה פעילות המחשבים האישיים של החברה, שצמחה ב-9% ל-10.9 מיליארד דולר. גם החברה-הבת הישראלית מובילאיי תרמה את חלקה, ורשמה גידול משמעותי של 39% בהכנסות ל-333 מיליון דולר. ב-2020 צמחה פעילות מובילאיי ב-10% והיא הכניסה לאינטל 967 מיליון דולר.

אינטל היא המעסיקה הגדולה ביותר בהייטק הישראלי עם 12 אלף עובדים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

87 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

87.
עובדי אינטל ישראל הכי יעילים בעולם
מגיע לכל אחד ואחת מעובדי אינטל את כל הבונוסים בעולם, עובדי אינטל ישראל הביאו ומביאים שיאים כבוד ויוקרה להייטק הישראלי, לא משקיעים מיליארדים רק בגלל שנתנו לך הנחה קטנה במיסים,,,, עובדי אינטל הישראלים הם הנכס הכי גדול של אינטל ישראל , כמו שכתבו פה כבר הם יכולים לבנות בכל מקום אחר בעולם ולא ישלמו שקל מיסים. ועכשיו עזבו רגע את הכסף,,, מאחל לכולנו שהערכים שאינטל מטמיעה בעובדיה יחלחלו לכלל החברה בישראל.
אסף  |  29.01.21
84.
ל 74 - כי אם לא היו נותנים פטור אינטל לא היתה מרחיבה
תזכורת קצרה - בתקופה שבה אינטל החליטה לפתוח Fab נוסף ב EU, מנכ"ל אינטל הגיע אישית, ל"סיבוב קניות" בישראל, ירדן, אירלנד, ואולי עוד מדינה או שתיים ששכחתי, ונפגש עם אישים ברמה של שרי אוצר ומנכ"לי משרדי אוצר במדינות הללו. אני מניח שהם לא דיברו על ספורט ומופעי תרבות בפגישות האלו... בסוף ההחלטה התקבלה להקים בישראל, לא בירדן ולא באירלנד, זה לא בגלל העיניים היפות ולא רק בגלל הכישורים המדהימים של אנשי ההיטק בישראל.
בישראל, אלא במדינה אחרת  |  28.01.21
לכל התגובות