אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חן ואיתי גינדי רוכשים קרקע ברחוב איינשטיין בתל אביב ב-215.5 מיליון שקל צילום: עיריית תל אביב

חן ואיתי גינדי רוכשים קרקע ברחוב איינשטיין בתל אביב ב-215.5 מיליון שקל

חברת גזית ישראל מכרה מחצית ממגרש, המיועד לפרויקט מגורים בן 212 דירות ומסחר. במחצית השנייה מחזיקים בעלים פרטיים שצפויים להתקשר עם האחים גינדי בעסקת קומבינציה

10.02.2021, 12:02 | שלומית צור
חברת חן ואיתי גינדי, תקים פרויקט מגורים בן 212 יחידות דיור ברחוב איינשטיין בצפון תל אביב. זאת לאחר שהחברה רכשה מחצית מהמגרש הכולל 5.3 דונם, מחברת גזית ישראל, חברת בת של גזית גלוב.

קראו עוד בכלכליסט

במחצית השנייה של המגרש מחזיקים בעלי קרקע פרטיים. המגרש מיועד להקמת 212 דירות, ו-10,000 מ"ר מרכז מסחרי פתוח. על פי הערכות חן ואיתי גינדי יתקשרו עם בעלים אלה בעסקה קומבינציה להקמת פרויקט מגורים.

רחוב אינשטיין מצוי בהליך פיתוח מואץ, כאשר לאחרונה חשף "כלכליסט" כי חברת רמי שבירו תקנה מקבוצת חג'ג' מגרש בבעלותה ברחוב לצורך הקמת לפרויקט מגורים ומסחר, תמורת 262 מיליון שקל.

גזית ישראל מכרה את הנכס במסגרת מימוש נכסים של גזית גלוב שאינם חלק מעסקי הליבה של החברה ובמטרה להגדיל את הנזילות ולהפחית את המינוף בחברה. העסקה באה בהמשך לשתי עסקאות שביצעה החברה לאחרונה למימוש נכסים במקדוניה ובגרמניה.

את גזית ישראל ייצגו עוה"ד משה הרדי ועמוס נעים ממשרד הרצוג פוקס נאמן, ואת חן ואיתי גינדי ייצגה עו"ד לירון רוט, שותפה במשרד גינדי כספי.

אזור איינשטיין, צילום: עיריית תל אביב אזור איינשטיין | צילום: עיריית תל אביב אזור איינשטיין, צילום: עיריית תל אביב

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות