אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אייל גרינברג מונה לתפקיד מנכ"ל חברת האופנה גולף צילום: אוראל כהן

אייל גרינברג מונה לתפקיד מנכ"ל חברת האופנה גולף

ימשיך לכהן במקביל כמנכ״ל רשת הספרים סטימצקי שבבעלות אימו יפית גרינברג (ג.יפית) ומשקיעים נוספים; דירקטוריון החברה אף אישר את מינויו של גונן ביבר שמכהן כמ"מ יו"ר דירקטוריון החברה - ליו"ר הקבוע

17.02.2021, 15:58 | נורית קדוש

רב תפקידים: כחצי שנה לאחר שקיבל את תפקיד המשנה ליו״ר גולף ואף מונה כדירקטור בחברת האופנה, מונה היום אייל גרינברג לתפקיד מנכ"ל החברה ומנהל העסקים הראשי שלה בהיקף של חצי משרה.

קראו עוד בכלכליסט

גרינברג ימשיך לכהן במקביל כמנכ״ל רשת הספרים סטימצקי שבבעלות אימו יפית גרינברג (ג.יפית) ומשקיעים נוספים.

חנות גולף בדיזינגוף סנטר, צילום: יובל חן חנות גולף בדיזינגוף סנטר | צילום: יובל חן חנות גולף בדיזינגוף סנטר, צילום: יובל חן

בחברה ציינו כי מתוקף כהונתו כדירקטור בחברה ומשנה ליו"ר הדירקטוריון מעורב גרינברג בעסקי החברה באופן שוטף ויש לו הכישורים, הניסיון והיכולת להניב את הערך המרבי לבעלי מניות החברה ולהתמודד עם האתגרים בפעילות החברה בעת זו.

באוגוסט האחרון קנתה יפית גרינברג באמצעות חברת ג.יפית ייעוץ והשקעות שבשליטתה (72%) מניות גולף והיא מחזיקה ב-1.41% מהחברה. בנוסף מחזיקה יפית דרך סטימצקי 5.64% ממניות גולף.

החל מכניסתו של גרינברג לתפקיד בעוד כחודש וחצי, יסיים אלי שפיר את תפקידו כמ"מ מנכ"ל וימונה לתפקיד משנה למנכ"ל, וזאת במקביל להמשך כהונתו כסמנכ"ל הכספים של החברה.

בנוסף, אישר דירקטוריון החברה את מינויו של גונן ביבר, אשר מכהן כמ"מ יו"ר דירקטוריון החברה, כיו"ר הדירקטוריון הקבוע של החברה.

קבוצת גולף, שבשליטת כלל תעשיות, חתמה את הרבעון השלישי של 2020 עם רווח נקי של 10.7 מיליון שקל לעומת הפסד של 5.7 מיליון שקל ברבעון המקביל ב-2019. מכירות קבוצת גולף ירדו ברבעון השלישי ב-2.6% והסתכמו ב-230 מיליון שקל.

תחום ההלבשה רשם ירידה של 12.7% ברבעון ומכירותיו עמדו על 70.6 מיליון שקל, ותחום אופנת הבית (הכולל בין היתר את חנויות גולף אנד קו) רשם ירידה של 5.4% במכירות לכ-110 מיליון שקל. הירידה מיוחסת לסגירת החנויות הפיזיות בשל הקורונה והיא קוזזה בחלקה מעלייה במכירות החברה הבת עדיקה, שעמדו על 49.6 מיליון שקל וממכירות אתרי האונליין של גולף.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות