אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בעלי המניות של אנקיאנו אישרו את המיזוג עם כמומאב - המניה מזנקת בנאסד"ק צילום: shutterstock

בעלי המניות של אנקיאנו אישרו את המיזוג עם כמומאב - המניה מזנקת בנאסד"ק

המיזוג כולל תוכנית של הנפקה פרטית באמצעות מניות וכתבי אופציות בהיקף של 45.5 מיליון דולר. שווי החברה הממוזגת עומד על 150 מיליון דולר לפני הכסף

16.03.2021, 17:37 | חזי שטרנליכט

מניית אנקיאנו תרפויטיקס מזנקת במעל 20% בבורסת נאסד"ק לאחר שבעלי המניות שלה אישור מיזוג עם חברת הביוטכנולוגיה כמומאב.

קראו עוד בכלכליסט

המיזוג כולל תוכנית של הנפקה פרטית באמצעות מניות וכתבי אופציות בהיקף של 45.5 מיליון דולר. שווי השוק המגולם לאנקיאנו, לפי מחיר מנייתה בבורסת הנאסד"ק כעת, עומד על על 41.4 מיליון דולר, כמה מיליוני דולרים פחות מהסכום שמתכננת החברה הממוזגת להזרים לתוכה על ידי המשקיעים. שווי החברה הממוזגת עומד על 150 מיליון דולר לפני הכסף.

ההודעה של מיזוג כמומאב לתוך אנקיאנו יצאה באמצע דצמבר האחרון והיום למעשה ניתן האישור המיוחל של בעלי המניות.

כמומאב מפתחת תרופות למחלות המערבות פיברוזיס, מצב של הצטלקות באברים הפנימיים של הגוף. בסבב הגיוס ישתתפו משקיעים חדשים וקיימים של כמומאב. בין המשתפים בגיוס נמצאים גופים כמו אורבימד, חברות ההשקעות פריסייט קפיטל, אפריון אינווסטמנט גרופ ומשקיעים המתמחים בתחום מדעי החיים.

גיוס ההון המתוכנן מורכב ממכירה של 41.9 מיליון מניות בתעודות פיקדון (ADS) ועוד 4.19 מיליון כתבי אופציה נלווים במחיר של 1.08443 דולר למניה. זאת לפני איחוד הון במניותיה הרגילות של אנקיאנו, הצפוי מיד לפני סגירת המיזוג. מחיר המימוש של האופציות הינו זהה למחיר שבו נרכשו המניות. תוקפן של האופציות יפוג בתום חמש שנים מיום ההנפקה. פירמת אופנהיימר שימשה כבנקאית ההנפקה בעסקה.

 , צילום: בלומברג צילום: בלומברג  , צילום: בלומברג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות