אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תגיעו פיזית ותתלבשו יפה: ההנחיות למשתתפים בטקס האוסקר הקרוב צילום: שאטרסטוק

תגיעו פיזית ותתלבשו יפה: ההנחיות למשתתפים בטקס האוסקר הקרוב

המועמדים לפרס לא יוכלו להשתתף בטקס דרך הזום כי "האפקט הווירטואלי יפגע במאמצים", לבוש בסגנון קז'ואל ייאסר כי "זה לגמרי לא קול". במכתב ששלחו מפיקי הטקס למועמדים השונים הם גם התייחסו לבעיית אורכו של הטקס, וביקשו מהזוכים לקמץ במילים: "אל תגידו 'המנהלת שלי פגי'. תסתפקו רק ב'פגי'"

21.03.2021, 14:31 | חדשות חוץ

הקורונה עדיין כאן, אך המועמדים לפרס האוסקר השנה קיבלו הודעה שלפיה לא יוכלו להשתתף בטקס דרך הזום. במכתב שנשלח למועמדים השונים, ציינו המפיקים שהם עשו "מאמצים אדירים כדי לייצר ערב בטוח ומהנה לכל אחד מכם". זאת, בעוד הזוכים השנה בטקסי גלובוס הזהב והאמי העבירו את נאומי התודה שלהם באמצעות הזום, כחלק מאמצעי הזהירות בשל התפרצות הקורונה. ההחלטה הובילה לכמה תקלות טכניות במהלך שידור הטקסים.

קראו עוד בכלכליסט

טקס האוסקר ה-93 מיועד להתקיים ב-25 באפריל בלוס אנג'לס, ובמכתב הציגו המפיקים סטיבן סודרברג, סטייסי שר וג'ס קולינס את חזונם לאירוע. "עבור אלה מכם שאינם יכולים להשתתף בשל בעיות בלוח הזמנים או חשש מתמשך מנסיעות, אנחנו רוצים שתדעו שלא תהיה אופציה להשתתף דרך הזום", הדגישו. "עשינו מאמצים אדירים כדי לייצר ערב בטוח ומהנה לכל אחד מכם כאשר תגיעו פיזית, וכן עבור מיליוני מעריצי הקולנוע ברחבי העולם, ואנחנו מרגישים שהאפקט הווירטואלי יפגע במאמצים הללו". עוד ציינו כי האירוע יכלול מתחמים לביצוע בדיקות קורונה. "יהיו הנחיות ספציפיות למי שמגיע מחוץ ללוס אנג'לס, והנחיות אחרות למי שכבר נמצא בלוס אנג'לס", נכתב עוד.

המפיקים העבירו למועמדים גם הנחיה שלא להתלבש בבגדי קז'ואל - זאת בניגוד לטקס גלובוס הזהב, אז חלק מהמנצחים לבשו בגדי בית נוחים. "לבוש רשמי הוא קול לגמרי אם אתם רוצים לבוא, אבל לבוש קז'ואל לגמרי לא", הדגישו המפיקים.

בהתאם להנחיות הקורונה, הטקס יתקיים השנה באווירה אינטימית יותר ויתחלק בין שני מוקדים: תאטרון דולבי שבו מתקיים הטקס באופן מסורתי מאז 2001 ויוניון סטיישן – תחנת הרכבת המרכזית של לוס אנג'לס.

המפיקים התייחסו גם לבעיה ידועה נוספת של הטקס – האורך, שנובע בחלקו מנאומי תודה ארוכים ומרגשים מצד הזוכים. "עם חירות גדולה מגיעה גם אחראיות גדולה, ואם אתם תוהים מה הכוונה בזה, אז אנחנו מתכוונים שתשימו לב לאווירה. ספרו סיפור. אם אתם מודים למישהו, אמרו את שמו, לא את התואר שלו. אל תגידו 'המנהלת שלי פגי', תסתפקו רק ב'פגי'. הפכו את זה לאישי".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות