אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הצדדים הסכימו: רון הדסי נבחר לדירקטור חיצוני בבראק קפיטל צילום: עמית שעל

בלעדי לכלכליסט

הצדדים הסכימו: רון הדסי נבחר לדירקטור חיצוני בבראק קפיטל

הדסי משמש גם כיו"ר אלביט הדמיה; לכלכליסט נודע כי בהצבעה תמכו במינויו המוסדיים פסגות והראל שנאבקים באדלר הגרמנית - בעלת השליטה של חברת הנדל"ן בראק, אך גם אדלר עצמה תמכה; פסגות והראל ניהלו תחקיר על אדלר ומביעות טענות קשות ביחס לעסקאות שביצעה; בראק נסחרת בת"א בשווי של 2.5 מיליארד שקל

06.05.2021, 15:46 | גולן חזני
רון הדסי נבחר לפני שעה קלה כדירקטור חיצוני שני בחברת הנדל"ן בראק אן.וי קפיטל שבשליטת חברת אדלר הגרמנית, כך נודע לכלכליסט.

קראו עוד בכלכליסט

בהצבעה תמכו במינויו של הדסי גם המוסדיים שנאבקים באדלר, אבל גם אדלר עצמה. הדסי מתמנה במקומו של מאיר יעקובסון שסיים בנובמבר שלוש שנות כהונה ראשונות בתפקיד.

רון הדסי, יו"ר אלביט הדמיה - נבחר לשמש כדח"צ שני בבראק קפיטל רון הדסי, יו"ר אלביט הדמיה - נבחר לשמש כדח"צ שני בבראק קפיטל רון הדסי, יו"ר אלביט הדמיה - נבחר לשמש כדח"צ שני בבראק קפיטל

יעקובסון מונה לדח"צ ב־2017 בהמלצת פסגות, שביקש הפעם לאשר את רון הדסי, יו"ר אלביט הדמיה.

אדלר מחזיקה ב־70% ממניות בראק קפיטל, פסגות מחזיקה ב־6.5% והראל בכ־5.5%. שווי השוק של החברה עומד על 2.5 מיליארד שקל.

שני הגופים האחרונים וקרן ברוש, שאחזקתה קטנה מכדי להפוך אותה לבעלת עניין, ניהלו תחקיר על אדלר ונפגשו עם בכיריה בהולנד. התהליך הוליד שורה של טענות קשות וסימני שאלה מהותיים ביחס לעסקאות שביצעה אדלר. כמו כן עלו עניינים שנויים במחלוקת באשר להתנהלות החברות שבשליטתה ולממשל התאגידי שלהן.

כנציג של פסגות צפוי הדסי לייצג את המוסדיים מול אדלר הגרמנית, בהמשך למאבק שהם מנהלים נגד בעלת השליטה בחברה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות