אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
על הכוונת של החמאס: מגדל משה אביב ברמת גן טוויטר

על הכוונת של החמאס: מגדל משה אביב ברמת גן

אתמול, שעות ספורות אחרי פיצוץ בניין רב-קומות בעזה, הופצו בחשבונות טוויטר הודעות של חמאס לתושבי המגדל, לפיהן בכוונתו להפגיזו ועליהם לפנותו מיד: "68 קומות. מבט אחרון על המגדל לפני קריסתו". בהנהלת המגדל לא מתרגשים מהאיום

16.05.2021, 08:28 | שלומית צור

גם הלילה שיגר חמאס מטחים כבדים לעבר המרכז והדרום. אתמול, שעות ספורות לאחר פיצוץ בניין רב קומות בעזה על ידי חיל האוויר, ששימש בין היתר כלי תקשורת, הופצו במספר חשבונות טוויטר העוסקים במודיעין הודעות שבהן חמאס קורא לדיירי מגדל משה אביב ברמת גן לפנותו לאלתר בשל כוונת הארגון לירות טילים על המגדל הגבוה בישראל. 

קראו עוד בכלכליסט:


להודעות מצורפת תמונה של מגדל משה אביב תחת הכיתוב "68 קומות. מבט אחרון על המגדל לפני קריסתו". בהודעות נכתב כי בכוונת חמאס לבצע שימוש בטיל איראני מסוג "אל קסאם", ואף הודגש "עין תחת עין שן תחת שן". 

מבדיקת "כלכליסט" עולה כי בהנהלת המגדל לא מתרגשים מהאיום, ומזכירים כי לחמאס אין טילים בעלי יכולת דיוק, אך כן מבקשים מדיירי המגדל לשמור על ערנות. אגב, במגדל  שטחים נרחבים של מרחבים מוגנים. ההודעות מופצות בחלק מקבוצות הפייסבוק של רמת גן.   

מתוך חשבון טוויטר המזהיר מפני הפגזת מגדל משה אביב, טוויטר מתוך חשבון טוויטר המזהיר מפני הפגזת מגדל משה אביב | טוויטר מתוך חשבון טוויטר המזהיר מפני הפגזת מגדל משה אביב, טוויטר


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות