אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מהטאבו למועצה הארצית לתכנון ובנייה: שלומי הייזלר מונה ליו"ר מטה התכנון הלאומי

מהטאבו למועצה הארצית לתכנון ובנייה: שלומי הייזלר מונה ליו"ר מטה התכנון הלאומי

שרת הפנים תמנה את עו"ד שלומי הייזלר לתפקיד, במסגרתו ישמש כיו"ר המועצה הארצית לתכנון ובנייה ויו"ר הוועדה לתשתיות לאומיות; הוא יחליף את מרדכי כהן, המנכ"ל היוצא של משרד הפנים

22.06.2021, 13:53 | אמיתי גזית

איילת שקד תמנה את עו"ד שלומי הייזלר ליו"ר מטה התכנון הלאומי, תפקיד שבמסגרתו יכהן גם כיו"ר המועצה הארצית לתכנון ובנייה, יו"ר הות"ל (הוועדה לתשתיות לאומיות), ויו"ר הותמ"ל - הועדה המיוחדת להאצת התכנון למגורים. הייזלר משמש מאז 2015  מנהל הרשות לרישום והסדר זכויות מקרקעין במשרד המשפטים (הטאבו), תפקיד שגם אליו מונה על ידי שקד בעת ששימשה בתפקיד שר המשפטים.

הייזלר יחליף את מרדכי כהן המנכ"ל היוצא של משרד הפנים שעמד גם בראש המועצה הארצית והות"ל, משום ששר הפנים היוצא אריה דרעי לא הצליח למנות יו"ר למטה התכנון הלאומי וזאת בשל מחלוקות בממשלת גנץ-נתניהו על מינויי בכירים. 

קראו עוד בכלכליסט:


איילת שקד, צילום: יואב דודקביץ איילת שקד | צילום: יואב דודקביץ איילת שקד, צילום: יואב דודקביץ

הותמ"ל שכאמור בראשו יעמוד הייזלר משותקת כיום משום שהוראת השעה שמתוקפה היא פועלת פגה ביוני 2020, והממשלה הקודמת לא הצליחה לקדם הוראת שעה חדשה. 

את תפקידו בשירות הציבורי החל בשנת 2002, כפרקליט העוסק בעניינים אזרחיים בפרקליטות מחוז ירושלים. החל מ-2007 שירת כפרקליט במחלקה הפיסקאלית בפרקליטות המדינה ובשנת 2010 החל את תפקידו בלשכת מפקח ירושלים והדרום. בשנים האחרונות כיהן עו"ד הייזלר במקביל גם כיו"ר ועדת הערר הארצית לתכנון ובנייה.

עו"ד שלומי הייזלר יו"ר המועצה הארצית לתכון ובנייה עו"ד שלומי הייזלר יו"ר המועצה הארצית לתכון ובנייה עו"ד שלומי הייזלר יו"ר המועצה הארצית לתכון ובנייה


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות