אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת הדאטה קורלוג'יקס גייסה 55 מיליון דולר צילום: הדס פרץ

חברת הדאטה קורלוג'יקס גייסה 55 מיליון דולר

את הגיוס הובילה גרינפילד פרטנרס; סך הגיוסים של החברה עומד כעת על 96 מיליון דולר. קורלוג'יקס, שפיתחה פלטפורמה לניתוח מידע ממגוון סוגים בזמן אמת, נוסדה על ידי המנכ"ל אריאל אסרף ויוני פרין, ומעסיקה כ-100 עובדים

29.07.2021, 11:00 | מאיר אורבך

חברת הדאטה אנליטיקס קורלוג'יקס (Coralogix) גייסה 55 מיליון דולר בסבב C. יחד עם הגיוס הנוכחי, עומד סך הגיוסים של החברה עד היום על 96 מיליון דולר. את הגיוס הובילה גרינפילד פרטנרס (Greenfield Partners), בהשתתפות Red Dot Capital Partners, קרן O.G. Tech של אייל עופר, Maor Ventures, והמשקיעים הוותיקים בחברה - 2B Angels ,Janvest Capital Partners, ו-StageOne Ventures, שהשתתפו בכל אחד מסבבי הגיוס עד כה.

קראו עוד בכלכליסט:

החברה, שפיתחה פלטפורמה לניתוח מידע ממגוון סוגים בזמן אמת, נוסדה על ידי המנכ"ל אריאל אסרף ויוני פרין, ומעסיקה כ-100 עובדים במרכזים בת"א, לונדון, סן-פרנסיסקו ומומבאי.

מייסדי קורלוג מייסדי קורלוג'יקס, אריאל אסרף ויוני פרין | צילום: הדס פרץ מייסדי קורלוג

"הצמיחה האקספוננציאלית של מידע יוצרת מצב בו חברות נאלצות להתפשר על איכות התובנות", אומר אסרף. "אנו מתמודדים בהצלחה עם אתגר זה באמצעות הטכנולוגיה שפיתחנו, המאפשרת ללקוחותינו להחליט כיצד הנתונים עוברים בצינורות העיבוד, ומספקת תובנות ללא צורך באחסון".

ברבעון האחרון דיווחה החברה על צמיחה של כמעט פי 3 לעומת הרבעון המקביל אשתקד, והכפילה את בסיס הלקוחות המשלם ליותר מ-2,000. הגיוס הנוכחי יאפשר לחברה להרחיב את הפלטפורמה שברשותה וליצור פתרון מקיף לנתונים מכל סוג ללא צורך באחסון.

עובדי קורלוג עובדי קורלוג'יקס | צילום: הדס פרץ עובדי קורלוג

לדברי שי גרינפלד, שותף מנהל בחברה, "יכולת עיבוד הנתונים בזמן אמת של קורלוג'יקס מפעילה אלגוריתמים הפותרים את הדילמה הזו, ומביאים לחיסכון משמעותי בעלויות התפעול. לכן, לא הופתענו ממערך הלקוחות של קורלוג'יקס, המורכב מהחברות הגדולות והחדשניות בעולם. אנו שמחים לשתף פעולה עם אריאל וצוות קורלוג'יקס בדרכם לעצב מחדש את עתיד ניתוח המידע".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות