אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נאמני סטודיו C מבקשים למכור חלק מהרשת לרונית רפאל תמורת 300 אלף שקל בלבד צילום: מקסים סוואן

פרסום ראשון

נאמני סטודיו C מבקשים למכור חלק מהרשת לרונית רפאל תמורת 300 אלף שקל בלבד

זאת לאחר שהצעתה היתה ההצעה היחידה שהוגשה לנאמנים. בא כוח חלק מהעובדים, עו"ד אופיר רונן: "נגיש התנגדות לבית משפט"

10.08.2021, 10:37 | ליטל דוברוביצקי

הנאמנים של רשת סטודיו C, עו"ד איל אייכל ממשרד יגאל ארנון ורואה חשבון דרור אברהם אטיאס הגישו הבוקר לבית המשפט המחוזי בירושלים בקשה להתקשר בהסכם למכירת חלק מנכסי הרשת לחברת רונית רפאל מדע היופי, זאת לאחר שהצעתה היתה ההצעה היחידה שהוגשה לנאמנים. על פי ההצעה של רונית רפאל מדע היופי היא תשלם 300 אלף שקל תמורת מלוא זכויות החברה בסימני המסחר, מוניטין, זכויות במאגרי המידע ועוד. הנאמנים מציינים כי הם בעד לאשר ההצעה זאת מאחר ש"קופת הפירוק ריקה ואין ביכולתם להפעיל את החברה". עוד צויין כי  הרוכשת תוסיף לתמורה סךשל 50 אלף שקל בגין כל סניף מסניפי הרשת שהרוכשת תבחר לשכור.  

קראו עוד בכלכליסט:


רונית רפאל ברקע סניף סטודיו C, צילום: מקסים סוואן, עמית שעל רונית רפאל ברקע סניף סטודיו C | צילום: מקסים סוואן, עמית שעל רונית רפאל ברקע סניף סטודיו C, צילום: מקסים סוואן, עמית שעל

עו"ד אופיר רונן המייצג למעלה מ-150 עובדי הרשת הודיע שהעובדים מתנגדים לבקשה לאישור מכר לאור העובדה שאין בה התחייבות להעסקת עובדים ולשמירה על תנאי תעסוקתם ערב הצו ולמינוי נאמן זמני. "נגיש היום בקשה לבית המשפט במסגרתה נודיע שהעובדים מתנגדים לבקשה ודורשים שהנאמנים יערכו מכרז חדש. הליך המכר עדיין לא הסתיים,  כל עוד המציע לא אושר על ידי בית המשפט . לרשתות חדרי  הכושר הגדולות נוצרה הזדמנות עסקית חד פעמית לרכוש את רשת סטודיו C בעלת מוניטין רב עם צוות עובדים מקצועי, מיומן ומנוסה  הטוב ביותר בארץ בתחום חיטוב הגוף לנשים, כאשר היא נקייה מכל חוב ושיעבוד.  דווקא משבר נגיף הקורונה  יוצר הזדמנויות עסקית חד פעמיות שמי שידע לנצלן, יוכל בעתיד להרוויח בגדול. אני ממליץ  לרשתות חדרי הכושר הגדולות או לגורמים רציניים אחרים הרוצים להכנס לתחום בו פועלת רשת סטודיו C, להגיש בימים הקרובים הצעה לנאמנים במסגרתה הן יציעו להעסיק את מרבית עובדי הרשת תוך שמירה על תנאי תעסוקתם"

עו"ד אייל אייכל, יורם רשף עו"ד אייל אייכל | יורם רשף עו"ד אייל אייכל, יורם רשף

בית המשפט המחוזי בירושלים הוציא לאחרונה  צו לפתיחת הליכים לרשת סטודיו C ומינה לרשת שני נאמנים. הרשת מעסיקה 237 עובדים שחלקם מיוצגים על ידי עו"ד אופיר רונן, שרון סעדיה -מילגרום  ויקיר אלב.

עו"ד אופיר רונן, צילום: נדיה פונכץ עו"ד אופיר רונן | צילום: נדיה פונכץ עו"ד אופיר רונן, צילום: נדיה פונכץ


עובדים נוספים ברשת מיוצגים על ידי עוה"ד מור לוסקי יסעור ועומרי קליר. 

את חברת רונית רפאל מייצגים עוה"ד ערן פייביש ואיתן רוטשילד.  שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות