אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סיטי וגולדמן זאקס השקיעו בטרנסמיט סקיוריטי הישראלית צילום: עמית שעל, גטי אימג'ס

סיטי וגולדמן זאקס השקיעו בטרנסמיט סקיוריטי הישראלית

שני הבנקים השקיעו בחברה הישראלית בסבב האחרון שלה בחודש יוני, בו היא גייסה 543 מיליון דולר וכעת נחשפים. מדובר בסבב A הגדול ביותר שגייסה חברת טכנולוגיה אי פעם, שנעשה לפי שווי חברה של 2.2 מיליארד דולר

14.09.2021, 18:20 | מאיר אורבך

ביוני האחרון חשפה טרנסמיט סקיוריטי את סבב A הגדול ביותר שגייסה חברת טכנולוגיה אי פעם. 

קראו עוד בכלכליסט:

החברה הודיעה אז על גיוס של 543 מיליון דולר משורה של משקיעים דוגמת הקרנות Insight Partners ו-General Atlantic והקרנות Cyberstarts, Geodesic, SYN Ventures, Vintage, Artisanal Ventures. 

השקעה של עשרות מיליוני דולרים

היום חושפת החברה שני משקיעים משמעותיים נוספים באותו גיוס: סיטי ונצ'רס זרוע ההשקעות של סיטי וגולדמן זאקס שלקחו חלק אף הם באותה השקעה, שהיתה לפי שווי חברה של 2.2 מיליארד דולר. החברות לא חשפו את גודל ההשקעה של שני הגופים אך על פי ההערכות הוא עומד  על עשרות מיליוני דולרים.

סיטי בנק , צילום: בלומברג סיטי בנק | צילום: בלומברג סיטי בנק , צילום: בלומברג

עד לאותו גיוס שהיה ברובו בסקנדרי, התנהלה החברה שהוקמה על ידי שני יזמי הסייבר מיקי בודאי  וראקש לונקאר ממימון עצמי של השניים שנתנו לחברה בתחילת דרכה הלוואת בעלים שהוחזרה זמן קצר לאחר הקמתה.

"צוות Transmit Security פותר בעיה להגנה על סיסמאות שהטרידה חברות במשך שנים, ועד כה לא היה פתרון שיכול להשתלב בצורה חלקה ומאובטחת בפלטפורמות הקיימות", אמר ארווינד פורושותם, מנכ"ל Citi Ventures. "עם המומחיות העמוקה שלהם בתחום אבטחת הסייבר, מיקי  וראקש הם צוות המנהיגות המתבקש להנחות ארגונים גדולים לעולם שבו סיסמאות הם לא חסם".

"אנו שמחים שיש לנו שותפי השקעה מוכרים בעולם כמו סיטי ונצ'רס וגולדמן זאקס שמאמינים במשימתנו לסלק את העולם מהסיסמאות. הגישה שלנו לאימות ללא סיסמה מגבירה את האבטחה תוך הקלה על אנשים שאינם צריכים עוד לאמת את זהותם במכשירים שונים או לאפס סיסמאות שנשכחו כדי לקבל גישה", אמר מנכ"ל מייסד ומייסד שותף מיקי בודאי.

החברה מעסיקה כיום מעל ל-200 עובדים ורושמת קצב מכירות של מעל-100 מיליון דולר. 

מימין מיקי בודאי ו ראקש לונקאר מייסדי טרנסמיט סקיוריטי Transmit Security, צילום: עמית שעל, גטי אימג מימין מיקי בודאי ו ראקש לונקאר מייסדי טרנסמיט סקיוריטי Transmit Security | צילום: עמית שעל, גטי אימג'ס מימין מיקי בודאי ו ראקש לונקאר מייסדי טרנסמיט סקיוריטי Transmit Security, צילום: עמית שעל, גטי אימג

חברת Transmit Security הוקמה בשנת 2014 על ידי מיקי בודאי, מנכ"ל החברה וממייסדי Imperva וראקש לונקאר, נשיא החברה. השניים הקימו יחד ב-2006 את Trusteer, פלטפורמה להגנה מפני הונאות, שנמכרה ל-IBM תוך שבע שנים מהקמתה כחלק מהרכישה הגדולה ביותר של IBM בעולמות האבטחה.

הטכנולוגיה של Transmit Security כבר משמשת ארגונים גדולים ברחבי העולם, לרבות שישה מתוך שבעה המוסדות הפיננסיים הגדולים בארצות הברית, בהם UBS ו-Santander; שתי החנויות הגדולות בארצות הברית ועוד שורת גופי פיננסים, מותגים ונותני שירות דיגיטליים הפועלים באירופה, אסיה ואמריקה הלטינית. מטה החברה ממוקם בתל אביב ובו מתקיימת מרבית פעילות המחקר והפיתוח, כמו גם חלק מפעילות השיווק והמכירות. לחברה משרדים נוספים בארה"ב, אנגליה, מקסיקו, ברזיל, אוסטרליה וגרמניה.

ארגונים מפסידים מיליוני דולרים מדי שנה ומעמידים את עצמם ואת לקוחותיהם בסיכון גבוה בגלל שיטות האימות המתבססות על סיסמה – אימות שמטבעו אינו בטוח, הופך את חוויית המשתמש ללקויה ומסורבלת, פוגע בשביעות הרצון של הלקוחות וכתוצאה מכך גם מסכן את המוניטין של המותגים. 

גולדמן זאקס, EPA גולדמן זאקס | EPA גולדמן זאקס, EPA

מחקר שערכה החברה מראים כיצד 55% מהמשתמשים מפסיקים להשתמש באתר בו תהליך ההתחברות מסובך מדי, ו-87.5% מהמשתמשים מצאו את עצמם נעולים מחוץ למשתמש אחרי שורת ניסיונות התחברות כושלים. 92% מהמשתמשים העידו כי יעזבו אתר ויוותרו על הרכישה אם יידרשו לעבור את כל השלבים לשחזור או לאיפוס של סיסמת התחברות. בנוסף, סיסמאות גם מהוות איום משמעותי על אבטחת הנתונים; סיסמאות חלשות מובילות ליותר מ-80% מכלל פרצות האבטחה והינן הסיבה למרבית מקרי ההשתלטות על חשבונות, סוגיה שמטרידה צרכנים ועסקים כאחד.

Transmit Security מספקת לארגונים הגדולים בעולם פתרונות זיהוי וניהול סיכונים, מבוססי אימות ביומטרי, שמאפשרים לארגונים לעצב את חוויית המשתמש במסגרת תהליכי ההתחברות ולבטל לחלוטין את השימוש בסיסמאות. 

הפתרונות של Transmit Security נותנים מענה לכלל שלבי האימות, החל מתהליך ההתחברות לשירות ודרך מתן ההרשאות החכמות ללקוחות ולעובדים. כך החברה מסייעת לארגונים לשכלל את חוויית הלקוח, לשפר משמעותית את יכולות האבטחה ולעמוד בדרישות השונות, במחיר זול יותר ובזמן קצר יותר מפתרונות הזיהוי המסורתיים.


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות