אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל ברימאג ישתכר 900 אלף שקל בשנה - ויוכל לקבל בונוס של עד 80% מהשכר צילום: ענבל מרמרי

מנכ"ל ברימאג ישתכר 900 אלף שקל בשנה - ויוכל לקבל בונוס של עד 80% מהשכר

הבונוס ממנו ייהנה המנכ"ל החדש יאיר רוזן יהיה בהתאם לרווח השנתי שתשיג החברה; בנוסף הוא יהיה זכאי למענק חתימה חד פעמי של 50 אלף שקל

29.09.2021, 22:54 | אורנה יפת

שכרו של יאיר רוזן מנכ"ל ברימאג החדש, שייכנס לתפקיד בינואר 2022, יעמוד על 900 אלף שקל בשנה. בנוסף, רוזן יהיה זכאי לתגמול משתנה בגובה עד 720 אלף שקל (80% מהשכר השנתי שלו) בהתאם למדרגות הרווחים של החברה: עד רווח של 20 מיליון שקל לא יהיה זכאי למענק; בין 20 ל-25 מיליון שקל יהיה רוזן זכאי למענק של עד 100 אלף שקל; עבור רווח של 25-30 מיליון שקל יקבל מענק מצטבר של עד 225 אלף שקל; עבור רווח של 35-40 מיליון שקל - מענק מצטבר בגובה עד 550 אלף שקל; וברווח של למעלה מ-40 מיליון שקל יזכה למענק מצטבר בגובה של עד 612 אלף שקל. 


קראו עוד בכלכליסט:

בנוסף, רוזן יהיה זכאי למענק חתימה חד פעמי בגובה 50 אלף שקל על כך שעזב את משרת המנכ"ל בחברה מתחרה של ברימאג, BSH. "הענקת המענק החד פעמי לרוזן הינה על רקע סיום תפקידו כמנכ"ל של תאגיד המתחרה עם החברה, ובשים לב לכך שעזיבתו של רוזן את מקום עבודתו הקודם, חל באמצע השנה הקלנדארית ולא בסופה", ציינה החברה.


יאיר רוזן, צילום: ענבל מרמרי יאיר רוזן | צילום: ענבל מרמרי יאיר רוזן, צילום: ענבל מרמרי


"תנאי הכהונה וההעסקה המוצעים הינם ראויים וסבירים בהתחשב בהשכלתו, כישוריו וניסיונו של רוזן", נימקה ועדת התגמול את תנאי הכהונה. "התמורה הכוללת לרוזן עולה בקנה אחד עם היקף העסקתו והאחריות הרבה המוטלת על מנכ"ל החברה מתוקף תפקידו, היא הולמת את גודל החברה, היקפי פעילותה ואופייה, ומתאימה לקידום מטרותיה, תוכניות העבודה שלה, המדיניות ארוכת הטווח שלה ויעדיה, ואת הרצון לגייס מנכ"ל ראוי, המסוגל להנהיג את החברה קדימה בהתמודדות עם האתגרים העומדים בפניה". החברה תבקש לאשר את השכר באסיפה הכללית של בעלי המניות שתתכנס ב-3 בנובמבר.  

שכרו של רוזן והמענק לו יהיה זכאי, דומים לאלה של המנכ"ל היוצא עמיר משה - 75 אלף שקל בחודש לעומת 70 אלף שקל, ומענק שנתי של עד 720 אלף שקל, כאמור, לעומת 672 אלף שקל. 

כמו כן, סף הרווח השנתי בגינו יהיה זכאי למענק עומד כאמור במקרה של רוזן על 20 מיליון שקל ובתנאי הכהונה של משה - על 13 מיליון שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות