אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
איך בונים בנק דיגיטלי כשבנקים גדולים קורסים?

30 דקות או פחות

איך בונים בנק דיגיטלי כשבנקים גדולים קורסים?

לירן זילכה הקים עם שותפתו לילך בר דוד בנו את לילי, בנק דיגיטלי לעסקים קטנים בארה"ב - והזדרז למשוך את הכסף שהופקד ב-SVB כדי העסק ישרוד. מה יהיו השלכות הקריסה על החברה שלו?

19.03.2023, 13:02 | שירות כלכליסט

השבוע בפודקאסט "30 דקות או פחות":

ללירן זילכה, סמנכ"ל הטכנולוגיות וממייסדי חברת Lili, היה בשבוע שעבר סופ"ש מהגיהנום. בשש בערב, יום חמישי, כשכולם תיכננו כבר להתחיל את הסופ"ש, התחילו להגיע הדיווחים הראשונים על קריסת סיליקון ואלי בנק. זה לא סתם מגה אירוע בתעשיית הבנקאות - עשרות מיליוני דולרים של החברה שלו נמצאים בבנק הזה, והצוות הבין שכדי לשרוד הם חייבים להעביר את הכסף הזה כמה שיותר מהר לחוף מבטחים.

זילכה הקים את לילי ביחד עם שותפתו לילך בר דוד בנו, אחרי שהשניים היו ממקימי פפר של בנק לאומי. החברה מציעה שירותי בנק דיגיטלי לעסקים קטנים ופרילנסרים בארה"ב.

בראיון בפודקאסט "30 דקות או פחות" הוא מספר על השעות הקשוחות, המחשבות מה עושים אם מישהו מנותני השירות איתם הם עובדים יתמוטט יחד עם הבנק ומה עלולות להיות ההשלכות על לילי. וגם - איך בונים בנק דיגיטלי? מה קורה עם תעשיית הפינטק בשוק הבנקאות הנוכחי? ואיך הם הגיעו ל-600 אלף נותני שירות ועסקים קטנים באמריקה שמשתמשים במגוון שירותי הבנק הדיגיטלי לעסקים?

איך בונים בנק דיגיטלי כשבנקים גדולים קורסים?
 
להאזנה לפודקאסט
לחץ כאןאיך בונים בנק דיגיטלי כשבנקים גדולים קורסים?

מראיין: אביב פרנקל, איש התקשורת וסטארט-אפיסט.

תגיות