אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הבינה המלאכותית של ספיריט הישראלית מייצרת אפליקציות צילום: עומר הכהן

30 דקות או פחות

הבינה המלאכותית של ספיריט הישראלית מייצרת אפליקציות

תמיר מגן ואור קליגר הקדימו את הבאזז סביב AI והקימו לפני 3 שנים חברה שמאפשרת ליזמים ליצור אפליקציה באמצעות התכתבות עם צ'אטבוט. איך תתמודד החברה עם התחרות ומה חושב המייסד על החששות מהטכנולוגיה?

25.06.2023, 10:52 | שירות כלכליסט

השבוע בפודקאסט "30 דקות או פחות":

תמיר מגן והשותף שלו אור קליגר הקימו את העסק הדיגיטלי הראשון שלהם כשעוד היו בתיכון - פלטפורמה לשיתוף קבצים לימודיים עבור תלמידים. אחרי הצבא הם הקימו בית תוכנה ועבדו עם לקוחות עסקיים, ובשלב מסוים הם שאלו את עצמם למה עסק צריך לעבור תהליך כואב שכולל אפיון ופיתוח של מוצר, כשהטכנולוגיה מאפשרת לבינה מלאכותית לעשות את כל העבודה בשבילנו.

לפני שלוש שנים הם הקימו את ספיריט (Spiritt), סטארט-אפ שמאפשר ליזמים להתכתב בשפה אנושית עם צ'אטבוט, לתאר איזו אפליקציה הם היו רוצים לבנות ולקבל אפליקציה שלמה לאייפון, אנדרואיד ולדפדפן אינטרנט. מאז כבר נוצרו כמה אפליקציות בעזרת ספיריט, וחלקן מייצרות רווחים ללקוחות שלהם, ביניהן אפשר למצוא סוג של וולט לאוכל ביתי, טינדר לאימוץ של חיות או Airbnb לשירותים ציבוריים.

הם גייסו 5.5 מיליון דולר ומכוונים הכי גבוה שאפשר, להיות חברת ענק שמייצרת אפליקציות עבור יזמים ועסקים בכל העולם וכל זה עם טכנולוגיה ייחודית שלהם, לא עוד הרחבה של ChatGPT.  מה דעתו על החששות לגבי הטכנולוגיה ואיך תתמודד החברה הישראלית עם המתחרים החדשים? התשובות בפרק החדש של הפודקאסט "30 דקות או פחות".

מראיין: אביב פרנקל, איש התקשורת וסטארט-אפיסט.

הבינה המלאכותית של ספיריט הישראלית מייצרת אפליקציות
 
להאזנה לפודקאסט
לחץ כאןהבינה המלאכותית של ספיריט הישראלית מייצרת אפליקציות

תגיות