אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
"המתחרים אומרים שהמוצר שלנו זול מדי ומהיר מדי, אבל אין דבר כזה" צילום: עדי אורני

30 דקות או פחות

"המתחרים אומרים שהמוצר שלנו זול מדי ומהיר מדי, אבל אין דבר כזה"

יעל הר-אבן, סמנכ"לית התפעול של אורקל ישראל, מתגאה ביכולות הענן של החברה, מסבירה איזה מאמץ נעשה בניסיון להתחרות במוצרים של אמזון, גוגל ומיקרוסופט ומספרת על הידע והשאיפות שספגה בבית

10.09.2023, 11:27 | שירות כלכליסט

השבוע בפודקאסט "30 דקות או פחות":

יעל הר-אבן קיבלה את האהבה לטכנולוגיה ואת התחושה שגם כאישה השמיים הם הגבול עוד מהבית. את הערכים האלה וגם ציונות היא קיבלה מאימה, שהיתה בכירה בבנק לאומי, ומאביה, שלימים היה ראש סוכנות החלל הישראלית.

כיום הר-אבן היא המשנה למנכ"ל וסמנכ"לית התפעול של אורקל ישראל וסגנית נשיא אורקל העולמית - חברת הדאטה והמחשוב הגלובלית שהקים לארי אליסון, ומנהלת הישראלית לשעבר צפרא כץ. הר-אבן הגיעה לאורקל אחרי שניהלה חמש חברות שונות והיא מובילה שם את האסטרטגיה והאופרציה.

דיברנו על אורקל, על אסטרטגיית הענן והבינה המלאכותית שלה ואיך אורקל מתכוונת למצב את עצמה בשוק שבו יש מובילות רציניות כמו אמזון, גוגל ומיקרוסופט. הר-אבן סיפרה שהדו"חות הרבעוניים של החברה מתפרסמים ימים ספורים לאחר סוף הרבעון, כי הנתונים נאספים באמצעות מערכות הענן של אורקל: "המתחרים אומרים שזה לא יכול להיות, זה יותר מדי זול ויותר מדי מהיר, אבל אין דבר כזה". 

דיברנו גם על הקריירה שלה, הרקע המשפחתי וגם על היום הארור שבו נרצח אביה, אבי הר-אבן ז"ל, מבקבוקי תבערה שהשליכו שני תושבי עכו במהלך מהומות שומר החומות לעבר המלון שבו הוא שהה.

מראיין: אביב פרנקל, איש התקשורת וסטארט-אפיסט.

"המתחרים אומרים שהמוצר שלנו זול מדי ומהיר מדי, אבל אין דבר כזה"
 
להאזנה לפודקאסט
לחץ כאן"המתחרים אומרים שהמוצר שלנו זול מדי ומהיר מדי, אבל אין דבר כזה"

תגיות