אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל דור אלון עמית זאב פורש: בדרך לנהל את יינות ביתן ואת סבן אילבן בישראל עמית זאב מנכל דור אלון חדש | צילום: טל פלינט

בלעדי

מנכ"ל דור אלון עמית זאב פורש: בדרך לנהל את יינות ביתן ואת סבן אילבן בישראל

זאב מנהל מו"מ מתקדם עם מנכ"ל אלקטרה צריכה צביקה שווימר על ניהול חטיבת המזון של הקבוצה - תנאי השכר קרובים לסגירה; תחת החטיבה תפעל רשת יינות ביתן, לצד מותג חנויות הנוחות סבן אילבן

21.06.2021, 10:09 | גולן חזני

עמית זאב מנכ"ל דור אלון הודיע כי יפרוש בסוף השנה מתפקידו אחרי שבע שנים - כך דיווחה החברה לבורסה. לכלכליסט נודע כי זאב הוא המועמד המוביל לניהול חטיבת המזון של אלקטרה צריכה שבשליטת האחים זלקינד. 


קראו עוד בכלכליסט:


עוד נודע כי מתנהל מו"מ מתקדם בין מנכ"ל אלקטרה צריכה צביקה שווימר לבין זאב, ותנאי השכר שלו קרובים לסגירה. יתכן גם שבשלב ראשון ימונה זאב למנכ"ל רשת המרכולים יינות ביתן, במקומו של מיכאל לובושיץ שיפרוש. 

אלקטרה צריכה השלימה בסוף מאי את רכישת השליטה (50.5%) ברשת הסופרמרקטים יינות ביתן לפי שווי של 400 מיליון שקל - היא מתכוונת לצרף לפעילות את רשת חנויות הנוחות האמריקאית סבן אילבן לחטיבה גדולה של סחר במזון. 

זאב מסר: "שבע שנותיי בדור אלון היו בית ספר ניהולי וקמעונאי מיוחד ויוצא דופן, ומקום שבו התפתחתי כמנהל ומנכ"ל - תקופה מרתקת עם אתגרים משמעותיים בשוקי האנרגיה והקמעונאות שצלחנו יחד בהצלחה רבה. אני רוצה להודות לבעל השליטה מוטי בן משה, ליו"ר הדירקטוריון ישראל יניב ולחברי הדירקטוריון על האמון, ההכוונה והתמיכה במהלך כהונתי כמנכ"ל. אני מבקש להודות לאלפי העובדים בקבוצה שעשייתם הברוכה מניבה את התוצאות העסקיות הראויות ובמיצובה של הקבוצה כגורם מוביל בשוקי האנרגיה, הקמעונות והנדל"ן". 

שווימר, המשמש גם יו"ר יינות ביתן, הודיע לעובדי החברה כי לובושיץ שתרם רבות לרשת ולחיבור בין אלקטרה ויינות ביתן ממשיך בתפקידו.עמית זאב, צילום: טל פלינט עמית זאב | צילום: טל פלינט עמית זאב, צילום: טל פלינט


תגיות