אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת משחקים זכתה באוסקר לסרט התיעודי הקצר הטוב ביותר מתוך הסרט Colette | מתוך "קולט"

חברת משחקים זכתה באוסקר לסרט התיעודי הקצר הטוב ביותר

Respawn Entertainment הפיקו עבור משחק האקשן שלהם Medal of Honor: Above and Beyond מספר סרטי דוקו על מלחמת העולם השנייה, שאחד מהם, "קולט", חזר הביתה עם פסלון. להפקה ולזכיה שותפות גם EA ופייסבוק

26.04.2021, 16:41 | עמית קלינג

סטודיו המשחקים Respawn Entertainment רשמה היום לפנות בוקר (שני) הישג חלוצי: הם חברת הגיימינג הראשונה שזוכה באוסקר, בקטגוריית הסרט התיעודי הקצר הטוב ביותר, על Colette – דוקו בן 25 דקות העוקב אחר קולט מרין-קת'רין בת ה-90, שלחמה כנגד הנאצים בשורות תנועת ההתנגדות הצרפתית, וביקורה הראשון בגרמניה מאז תום המלחמה, שם היא מבקרת במחנה הריכוז בו מת אחיה.

קראו עוד בכלכליסט:

הסרט הקצר נוצר על ידי Respawn עבור משחק האקשן שלה, Medal of Honor: Above and Beyond, הבלעדי לפלטפורמות VR. המשחק מגיע כשהוא מלווה גם בגלריה של סרטים תיעודיים קצרים העוסקים בימי מלחמת העולם השניה, ו-Colette – שגם הופץ בחינם מחוץ למשחק, על ידי עיתון הגרדיאן – הוא זה שחזר הביתה עם הפסלון.

קח את זה, קול אוף דיוטי., מתוך Medal of Honor קח את זה, קול אוף דיוטי. | מתוך Medal of Honor קח את זה, קול אוף דיוטי., מתוך Medal of Honor


מרבית כותרי סדרת Medal of Honor הותיקה, שיצאה לראשונה בפלייסטיישן ב-1999, מתרחשים בזמן קרבות היסטוריים בימי מלחמת העולם השנייה. Above and Beyond הוא הכותר הראשון בסדרה מאז 2012, והראשון שהופק על ידי Respawn – סטודיו עטור שבחים, שאחראי לסדרת Titanfall האהובה, ללהיט הרשת Apex Legends ולמשחק מצוין המתרחש בעולם של מלחמת הכוכבים, Star Wars: Jedi Fallen Order.


תגיות