אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לאחר 27 שנות נישואים: ביל ומלינדה גייטס מתגרשים

לאחר 27 שנות נישואים: ביל ומלינדה גייטס מתגרשים

מייסד מיקרוסופט: "לאחר מחשבה רבה ועבודה רבה על מערכת היחסים שלנו, קיבלנו החלטה לסיים את הנישואים שלנו. גידלנו שלושה ילדים מדהימים ובנינו קרן שפועלת ברחבי העולם. נמשיך לעבוד יחד, עם זאת, אנחנו כבר לא מאמינים שנוכל לגדול יחד כזוג בשלב הבא של חיינו"

03.05.2021, 23:54 | חדשות חוץ

ביל ומלינדה גייטס החליטו להתגרש, לאחר 27 שנות נישואים.


קראו עוד בכלכליסט:"לאחר הרבה מחשבה וניסיונות לעבוד על מערכת היחסים שלנו, החלטנו לסיים את הנישואים שלנו", כתבו בני הזוג בטוויטר. "במהלך 27 השנים האחרונות גידלנו שלושה ילדים מדהימים ובנינו קרן שעובדת בכל העולם על מנת לאפשר לאנשים לנהל חיים בריאים ופרודקטיביים. אנו ממשיכים להאמין במטרה הזו ונמשיך לעבוד ביחד בקרן, אולם אנו לא חושבים כי נוכל להמשיך להתפתח עוד בתור זוג בשלב זה של חיינו". הם חתמו את ההודעה בבקשה לשמור על פרטיותם ולאפשר להם להתרגל לחיים החדשים.


ביל ומלינדה גייטס ביל ומלינדה גייטס ביל ומלינדה גייטס


הונו של גייטס, האדם הרביעי בעושרו בעולם אשר שימש מנכ"ל מיקרוסופט בין 1975 ל-2000, עומד על כ-131 מיליארד דולר. בין השאר, הוא מחזיק ב-1.37% ממניות החברה, בשווי של כ-26 מיליארד דולר.

הפרטים הפיננסיים של הסכם הגירושים עדיין אינם ברורים. 

בני הזוג גייטס התחייבו בעבר, ביחד עם מיליארדרים נוספים, בהם וורן באפט, לתרום את מרבית הונם לצדקה, כשילדיהם ירשו רק חלק קטן יחסית מהונם. 

בשנת 2000 הקימו השניים את קרן ביל ומלינדה גייטס, המממנת מיזמי בריאות וחינוך ברחבי העולם, ונכסיה נאמדים ב-50 מיליארד דולר. גייטס כתב הערב כי השניים ימשיכו לעבוד יחד בקרן, שתרמה בשנה האחרונה מאות מיליוני דולרים למען המאבק בקורונה.

מייסד מיקרוסופט פגש את מלינדה בשנת 1987, בעת שעבדה כמנהלת שיווק בחברת התוכנה. השניים התחתנו ב-1994 בהוואי, לאחר שביל רשם על לוח את היתרונות והחסרונות שבנישואים.

אלה הגירושים השניים בצמרת המיליארדרים העולמית - לאחר שב-2019 הודיע ג'ף בזוס, מייסד אמזון והאיש העשיר בעולם, כי הוא ורעייתו מקנזי החליטו להיפרד.

ביל ומלינדה גייטס, צילום: גטי אימג ביל ומלינדה גייטס | צילום: גטי אימג'ס ביל ומלינדה גייטס, צילום: גטי אימג


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות