אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שיתוף פעולה בין Payoneer הישראלית ל-eBay יאפשר קבלת תשלומים דרכה מימין: מנכ”ל פיוניר סקוט גאליט ויו”ר דירקטוריון החברה אבי זאבי | צילום: עמית שעל, אוראל כהן

שיתוף פעולה בין Payoneer הישראלית ל-eBay יאפשר קבלת תשלומים דרכה

סוחרי האתר יוכלו לקבל תשלום דרך הפלטפורמה של חברת הפינטק הישראלית. בימים אלה משלימה פייוניר את המיזוג עם חברת הספאק FTAC Olympus Acquisition Corp, בשווי צפוי של 3.3 מיליארד דולר. העסקה צפויה להיסגר ברבעון השני של 2021

04.05.2021, 17:16 | מאיר אורבך

חברת הפינטק הישראלית פיוניר (Payoneer), חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם eBay, במסגרתה תאפשר למוכרים במדינות נבחרות לקבל תשלום עבור המכירות שלהם באתרי eBay דרך פלטפורמת התשלומים שלה.  

קראו עוד בכלכליסט:


בימים אלה משלימה החברה הישראלית את המיזוג עם חברת הספאק FTAC Olympus Acquisition Corp בשווי צפוי של 3.3 מיליארד דולר. העסקה צפויה להיסגר ברבעון השני של 2021. 


מטה ebay, צילום: אי פי איי מטה ebay | צילום: אי פי איי מטה ebay, צילום: אי פי איי

בעזרת Payoneer, מוכרי eBay יקבלו גישה מהירה להכנסות מהמכירות, גמישות בניהול תשלומים במטבעות שונים ומהיכולת להתרחב ולמכור במגוון אתרי eBay בינלאומיים בקלות.

Payoneer החלה לספק בחודש אפריל האחרון את פלטפורמת התשלומים למוכרי eBay מסין ובהמשך השנה מתכוונות החברות להרחיב את השירות למדינות נוספות ברחבי העולם.

עלייה של 53% בהעברות ב-2020

דרך הפלטפורמה של Payoneer הועברו 44.4 מיליארד דולר ב-2020, עלייה של 53% לעומת 2019. על פי הדיווח של החברה הישראלית לרשות לניירות ערך, בקופת פיוניר יש כיום כ-100 מיליון דולר, ובקופת חברת הספאק יש כ-750 מיליון דולר שגויסו למיזוג. ההליך כולל התחייבות לכ-300 מיליון דולר השקעה של משקיעים פרטיים בחברה הנסחרת. 

מימין מנכ”ל פיוניר סקוט גאליט ויו”ר דירקטוריון החברה אבי זאבי, צילום: עמית שעל, אוראל כהן מימין מנכ”ל פיוניר סקוט גאליט ויו”ר דירקטוריון החברה אבי זאבי | צילום: עמית שעל, אוראל כהן מימין מנכ”ל פיוניר סקוט גאליט ויו”ר דירקטוריון החברה אבי זאבי, צילום: עמית שעל, אוראל כהן


על פי הערכה, כ-450 מיליון דולר ישמשו לסקנדרי שיבצעו בעלי המניות, מנהלים בחברה ועובדים. כ-100 מיליון דולר ישמשו את החברה להוצאות שונות, ושאר הכסף, כ-500 מיליון דולר, ייכנס לקופת החברה.


תגיות