אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
השוער הפולני: ״התערבתי עם מסי על 100 יורו שהשופט לא יתן לו פנדל״ שוער פולין וויצ'ך שצ'סני עוצר פנדל של מסי מונדיאל 2022 | צילום: Ariel Schali / AP

מונדיאל 2022

השוער הפולני: ״התערבתי עם מסי על 100 יורו שהשופט לא יתן לו פנדל״

וויצ'ך שצ'סני, הגיבור הגדול של הפולנים עד כה בטורניר, שהדף את הפנדל של הכוכב של ארגנטינה: "אני לא מתכוון לשלם לו. לא יהיה איכפת לו מ-100 יורו, אני חושב שיש לו מספיק כסף"

01.12.2022, 09:54 | ynet

השוער וויצ'ך שצ'סני, הגיבור הגדול של הפולנים עד כה בטורניר, חשף בסיום המשחק אתמול מול ארגנטינה מה אמר לליאו מסי לפני שהוחלט להעניק לארגנטינה בעיטת עונשין מ-11 מטר (אותה הדף), לקראת סיום המחצית הראשונה: "דיברנו והימרתי על 100 יורו שהשופט לא ישרוק לפנדל. הפסדתי בהימור".

"אני לא יודע אם זה מותר במונדיאל, כנראה ישעו אותי בגלל זה, אבל לא איכפת לי כרגע", הוסיף. "אני גם לא מתכוון לשלם לו. לא יהיה איכפת לו מ-100 יורו, אני חושב שיש לו מספיק כסף".

שצ'סני הדף עד כה בטורניר שני פנדלים - אחד מול סעודיה במשחק השני ואחד נוסף אתמול - מרגלי מסי. "היה לי מזל פעמיים במונדיאל", צחק. "אני עובד על זה באימונים, אבל כדי להציל פנדל של מסי צריך גם קצת מזל".

בפולין כמובן היללו את שצ'סני, שגם הציל מצב של אחד על אחד מול ניקולס טגליאפיקו בדקה ה-95. "צריך להעניק לשצ'סני שתי מתנות לחג ההודיה", כתב עורך האתר "גאזטה" הפולני, העיתונאי קרול גורקה הוסיף: "שיחקנו בצורה טרגית, הכי גרוע במונדיאל, אבל בואו נשמח כי עלינו משלב הבתים לראשונה מאז 1986. השחקנים עשו את זה, לא משנה איך, הם עשו את זה". אלכסיי קילבסה סיכם: "יותר מזל משכל, אבל עשינו את זה. שצ'סני מוביל אותנו בגביע העולם הזה ונקווה שימשיך כך".

מאמן פולין, צ'סלאב מיכנייביץ', היה כצפוי סחוט: "היו הרבה עצבים מצד אחד, במיוחד כשאתה תלוי באחרים. עלינו שלב בצדק ואני שמח מאוד. אבל אני ממש לא מרוצה מהצורה העצבנית בה שיחקנו מול ארגנטינה. היו לה כל כך הרבה מצבים במחצית הראשונה רק כי ביצענו טעויות פשוטות, איבודים, מסירות לא טובות. דיברנו על זה במחצית, אבל היום לא נתלונן, אלא נשמח. היה משחק לא קל ולא נעים עבורנו. הצלחנו לעצור את מסי, אבל לא את שאר השחקנים. סבלנו, אבל משהו טוב יצא מזה בסופו של דבר".תגיות