אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הכי יקר מאז 2022: פנטהאוז בניו יורק נמכר ב-135 מיליון דולר הפנטהאוז בניו יורק בבניין קראון ההיסטורי | צילום: OKO Group

הכי יקר מאז 2022: פנטהאוז בניו יורק נמכר ב-135 מיליון דולר

הנכס, בעל 5 קומות, שוכן מעל מלון אמאן בבניין קראון ההיסטורי שבשדרה החמישית, ובאזור המכונה שדרת המיליארדרים; לדיירים כניסה פרטית וכן גישה לשירותי המלון, כולל שלושה אזורי הסעדה, חדר יינות וספא, וכן שירותי שמרטפות וחדרי מסיבות

10.07.2024, 14:44 | חדשות חוץ

פנטהאוז של חמש קומות בניו יורק נמכר ב-135 מיליון דולר, הדירה היקרה ביותר שנמכרה בעיר מאז 2022. באתר mansionglobal דיווחו כי הנכס הוא בגודל 1,160 מ"ר, כך שהמחיר מסתכם ליותר מ-116 אלף דולר למ"ר.

הדירה היא אחת מ-22 דירות השוכנות מעל מלון אמאן בניו יורק שנפתח לפני כשנתיים בבניין היסטורי בשדרה החמישית, באזור המכונה שדרת המיליארדרים. חמש יחידות מגורים בבניין נמכרו כבר במחירים של יותר מ-50 מיליון דולר כל אחת.

22 הדירות עוצבו על ידי האדריכל הבלגי ז'ן מישל גאת'י, והן חולשות על הקומות 15 עד 30 בבניין. לדיירים כניסה פרטית וכן גישה לשירותי המלון, כולל שלושה אזורי הסעדה, חדר יינות וספא, וכן שירותי שמרטפות וחדרי מסיבות.

הפנטהאוז שנמכר מאכלס את הקומות העליונות - 25-30. אך הוא נמכר לא גמור, כלומר הבעלים החדשים יצטרכו לעצב אותו.

בניית המלון הושלמה ב-2022 על ידי OKO גרופ בהובלת ולאד דורונין, והוא כולל 83 חדרים בנוסף לדירות המגורים. הוא נמצא בבניין קראון ההיסטורי (Crown Building) שנבנה ב-1922 על ידי האדריכלים וורן אנד ווסטמור, שאחראיים גם לעיצוב של גרנד סנטרל סטיישן.

"המכירה ב-135 מיליון דולר של הפנטהאוז באמאן ניו יורק מדגישה את המשיכה של המלון והבניין ההיסטורי", מסר דובר של חברת OKO. לדבריו, "אנחנו ממשיכים לחוות ביקוש משמעותי לדירות המגורים".

בינואר 2022 שילמה אז חברה הקשורה למייסדי עליבאבא ג'ו טסאי וג'ק מא 188 מיליון דולר על דירה בסמוך לסנטרל פארק.

הדירה היקרה ביותר שנמכרה השנה בניו יורק (עד העסקה של הפנטהאוז) הייתה בסנטרל פארק טאואר ב-115 מיליון דולר.הפנטהאוז שנמכר בשדרת המיליארדרים, צילום: OKO Group הפנטהאוז שנמכר בשדרת המיליארדרים | צילום: OKO Group הפנטהאוז שנמכר בשדרת המיליארדרים, צילום: OKO Group


תגיות