אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ההישרדות של אול-יר: מחזיקי איגרות החוב נפגשים עם חלק מהכסף פרויקט הדגל של אולייר ב בושוויק

ההישרדות של אול-יר: מחזיקי איגרות החוב נפגשים עם חלק מהכסף

חברת הנדל"ן האמריקאית, שלא הצליחה לעמוד בהתחייבויותיה, השלימה את מכירת פרויקט בושוויק בברוקלין, ניו יורק. מחזיקי אג"ח ה' יקבלו לפחות 90% מהחוב כלפיהם. התמורה בעסקה נמוכה ב-24% משווי הנכס בספרים

03.12.2021, 09:31 | יניב רחימי

אול-יר השלימה את מכירת הנכס דניזן-בושוויק בתמורה ל-506 מיליון דולר. מתוך התמורה ששולמה עבור הנכס, שהשלב הראשון שלו משועבד לטובת המחזיקים באג"ח ה', הועבר לנאמן של סדרת האג"ח סכום של 245 מיליון דולר. הסכום שהתקבל אצל הנאמן מכסה כ-90% מהחוב של אול-יר כלפי המחזיקים באיגרות החוב של החברה (סדרה ה'), שמסתכם בכ-272 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט:

התמורה הסופית למחזיקי אג"ח ה' של אול-יר צפויה להיות גבוהה יותר, שכן הם אמורים לקבל סכום נוסף על פי חלקם בנכסים הלא משועבדים של החברה. יתרת החוב שלא תיפרע באמצעות התמורה שהתקבלה מהבטוחה, שמוערכת ב-27 מיליון דולר, תצטרף לחוב הלא מובטח של אול-יר (סדרות ב', ד'), ותיפרע באופן חלקי באמצעות הנכסים הלא מובטחים של החברה.


פרויקט הדגל של אול-יר בבושוויק, ניו-יורק. מחזיקי האג"ח יקבלו חלק מהתמורה פרויקט הדגל של אול-יר בבושוויק, ניו-יורק. מחזיקי האג"ח יקבלו חלק מהתמורה פרויקט הדגל של אול-יר בבושוויק, ניו-יורק. מחזיקי האג"ח יקבלו חלק מהתמורה


העסקה למכירת הנכס קיבלה את ברכתם של מחזיקי איגרות החוב (סדרה ה'), שבהצבעה שהתקיימה באוגוסט השנה הסמיכו את נציגם, עודד גולדשטיין, לחתום על עסקת המכירה בתנאי שהתמורה המוערכת המחושבת לפי שער של 3.25 שקל לדולר לא תפחת מ-96 אגורות לכל 1 שקל (ערך נקוב). האישור התקבל ברוב של 97.24% מכלל המשתתפים בהצבעה. את העסקה הוביל גולדשטיין ביחד עם אסף רביד מטעם אול-יר, עורך הדין האמריקאי של המחזיקים מייקל פרידמן, ומשרד עו"ד גורניצקי.

פרויקט דניזן-בושוויק נמצא בברוקלין, ניו יורק, ולפי הדו"חות הכספיים האחרונים שאול-יר פרסמה לרבעון השני 2020, שלב א' של הנכס הניב NOI בקצב שנתי של 14 מיליון דולר, ושיעור התפוסה על ידי שוכרים סופיים עמד על 99%. בדו"חות שפורסמו לפני שנה וחצי שלב א' של הנכס הוערך בשווי של 323 מיליון דולר, גבוה בכ-32% מהתמורה שהתקבלה בעסקה למכירתו.


תגיות