אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Volt Street – מכירת מוצרי חשמל מהיבואן לצרכן שניר ליין | יח"צ

Volt Street – מכירת מוצרי חשמל מהיבואן לצרכן

האתר וולט סטריט (Volt Street) שחקן חזק בתחום מכירת מוצרי החשמל באינטרנט, מציע מחירים מצוינים עם שירות מעולה

30.08.2021, 10:17 | בשיתוף Visionet

הקורונה השפיעה על המון תחומים ובמישורים רבים. השפעה בולטת במיוחד של הווירוס הייתה על המסחר הגלובלי: בעקבות הסגרים, הבידודים, וירידה ניכרת בתדירות הטיסות הבינלאומיות, עלו מחיריהם של חומרי גלם רבים, וכן האמירו עלויות השילוח הבינלאומי. בתגובה לכך, עלו מחיריהם של מוצרי חשמל רבים המיובאים לארץ, כגון מזגנים, טלוויזיות, מחשבים ועוד. ההתייקרות הזאת גרמה לצרכנים רבים בישראל, לחפש אלטרנטיבות חדשות לצורך רכישת מוצרי החשמל שלהם. חלופה אפשרית, וולט סטריט (Volt Street), אתר סחר למכירת מוצרי חשמל איכותיים באינטרנט, מתחילה לתפוס תאוצה. 

מוצרי חשמל פרימיום בשירות מנצח

וולט סטריט הוא הפרויקט של שניר גלו. שניר הוא בנו של יוסי גלו הנמצא בענף החשמל כבר יותר משלושה עשורים בתפקידים שונים ובחברות גדולות ומובילות בענף. לפני מספר שנים הקים יוסי גלו קבוצת סוחרים המתמחה במוצרים הקטנים, וחבר לקבוצת סמארט: קבוצת סמארט היא איגוד של עשרות סוחרים של מוצרי חשמל, שחברו יחד כדי ליהנות מכוח מיקוח עדיף מול היצרנים והיבואנים.

שניר ליין, יח"צ שניר ליין | יח"צ שניר ליין, יח"צ

כעת אנו מגיעים להקמתו של וולט סטריט. שניר גלו, הקים את האתר במטרה לשפר את יעילות וחווית הקנייה של הצרכן, בכך שריכז מגוון רחב של מוצרים ממותגים מובילים כגון נינג'ה, Miele, דייסון, סמסונג, LG, אלקטרה ותדיראן, הניתנים לקנייה דרך האתר. וולט סטריט נהנה מכמה יתרונות מרכזיים: בוולט סריט מבצעים שיווק ומכירת מוצרי פרימיום איכותיים, כלומר באתר תמצאו בעיקר מוצרים יוקרתיים מיבואנים רשמיים בלבד, דבר המבטיח אחריות ושירות מנצחים. כמו כן, בוולט סטריט בחרו להתמקד בשיווק מוצרים מהיבואן הרשמי, משום שרק כך הלקוח יכול ליהנות משירות מקצועי, עם פריסה ארצית של תחנות שירות, חלקים מקוריים באופן סדיר, וחדשנות מוצרים באופן תדיר, עם מגוון רחב של מוצרים.

באתר וולט סטריט מגוון רחב של מוצרי חשמל מכל התחומים. מעבר לכך, כל הזמן מתווספים מוצרים חדשים, משיקים מבצעי מכירות משתלמים ומעדכנים לגבי מוצרים חדשים ומומלצים. המוצרים מגיעים במשלוח עד לבית הלקוח, כאשר האתר מפעיל שירות לקוחות קשוב ונגיש ללקוחות האתר, כך שתמיד ישנה תחושה של "אבא ואמא" לכל קניה. 

לחצו כאן לרכישת מוצרי חשמל באינטרנט בוולט סטריט . ניתן לעקוב אחר וולט סריט גם בפייסבוק , וליצור קשר בטלפון 058-7058707. 


תגיות