אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אדיסון מוצרי חשמל: חווית קנייה מיוחדת במינה אדיסון מוצרי חשמל - שוברים את מחירי השוק | למסה מדיה LAMSA MEDIA

אדיסון מוצרי חשמל: חווית קנייה מיוחדת במינה

בשבועות האחרונים אי אפשר היה להתעלם מפרסום מאסיבי במיוחד של בית עסק חדש בצפון, "אדיסון מוצרי חשמל" שמו, כאשר את המודעות השונות על הסיילים המיוחדים אפשר היה לראות בכל הרשתות החברתיות, באתרים, אפליקציות ועיתונים

14.12.2021, 11:12 | בשיתוף Visionet

אדיסון מוצרי חשמל: אימפריה עתידית בצעדיה הראשונים

אדיסון מוצרי חשמל היא חנות חדשה שנפתחה לפני מספר שבועות בסך הכל, אבל לרגע אחד אל תתנו לשם להטעות אתכם, לא מדובר בעוד חנות למוצרי חשמל, אלא זו מציבה רף אחר לגמרי שלא נראה עוד קודם לכן בישראל.

אדיסון מוצרי חשמל - שירות בסטנדרט עולמי, למסה מדיה LAMSA MEDIA אדיסון מוצרי חשמל - שירות בסטנדרט עולמי | למסה מדיה LAMSA MEDIA אדיסון מוצרי חשמל - שירות בסטנדרט עולמי, למסה מדיה LAMSA MEDIA

החנות הממוקמת בכרמיאל יושבת בתוך קומה ענקית, ולכן מגוון המוצרים שמצאתי שם הוא בלתי רגיל, רשימה ארוכה של יצרנים שונים, מהמוכרים והנחשבים ביותר ועד למוצרים חדשים שרק נכנסו לשוק.

מי שבין היתר עומד מאחורי החנות המשגעת הזו הוא קוסאי תובה, שותף ומנהל את המקום. ב- 15 השנים האחרונות קוסאי צבר ניסיון רב כאשר כיהן בכמה תפקידים בכירים ברשתות הגדולות במשק הישראלי, כאשר חנות הדגל שהוא פתח אמורה להיות תחילתו של מסע חדש בקריירה שלו, כאשר היעד לשנה הבאה הוא לפתוח עוד מספר סניפים נוספים של "אדיסון מוצרי חשמל" ולהפוך אותה לרשת ארצית.

אדיסון מוצרי חשמל: שירות בסטנדרט עולמי

כיוון שלא בכל יום רוכשים מוצר חשמלי חדש, וכאשר עומדים מול מגוון כל כך עצום של מכשירים, קשה מאוד לקבל את ההחלטה באיזה מכשיר לבחור. לכן בזמן שגם אני עמדתי מול תצוגה מרשימה של מכונות הכביסה, לרגעים הלכתי לאיבוד, כי כל אחת היתה שונה ובעלת בתכונות כאלו ואחרות.

סביר להניח כי גם אתם, קהל הקוראים, כבר עמדתם לא פעם בסיטואציה המבלבלת הזו, ובדיוק את הנישה הזו קוסאי תובה ביקש לשנות, על כך הוא סיפר לי: "לפתוח חנות למוצרי חשמל ולהביא מאות דגמים, את זה כולם יכולים לעשות, ולאורך השנים ראיתי זאת מקרוב, אבל עיקר הבעיה של הצרכן הישראלי נולדה כאשר הוא לא קיבל מענה מקצועי בזמן אמת.

בימים אלו, כאשר אנחנו נעים בין מבצע אחד גדול לשני, החל מבלאק פריידי דרך סייבר מאנדיי וימים אחרים של סיילים יוצאי דופן, ההמונים מגיעים אל כל חנויות החשמל השונות וכולם צריכים להתמודד עם מספר מצומצם של נותני שירות, וחלקם אף לא בקיאים לפרטי פרטים בכל הנוגע לכל מכשיר, בין אם זה מקרר, מייבש, שואב אבק או טלוויזיה.

את זה אנחנו אנחנו משנים בשטח, לא משנה כמה החנות שלנו גדולה ולא משנה איזה עומס יהיה, כמות העובדים שלנו מבטיחה מענה לכל אחד בזמן קצר, כך שכל לקוח יקבל את התשובות הכי מקצועיות תוך כדי שנעזור להתאים עבורו את המכשיר שהוא צריך בדיוק".

אדיסון מוצרי חשמל: שוברים את מחירי השוק

אדיסון מוצרי חשמל - שוברים את מחירי השוק, למסה מדיה LAMSA MEDIA אדיסון מוצרי חשמל - שוברים את מחירי השוק | למסה מדיה LAMSA MEDIA אדיסון מוצרי חשמל - שוברים את מחירי השוק, למסה מדיה LAMSA MEDIA

לאחר שיכולתי להתרשם מהמגוון העצום של מכשירי החשמל, ליהנות מהמקום הגדול שמעניק חווית קנייה אחרת לגמרי וללמוד על טיב השירות, הגיע זמן הכסף, לבדוק כמה זה עולה לנו.

נדהמתי לגלות כי המחירים ב"אדיסון מוצרי חשמל" מוכיחים שפה לא מחכים לאף Black Friday או יום מכירות מיוחד אחר, אלא מורידים את המחירים על בסיס יומי וישנם מבצעים משתלמים כל הזמן.

אדיסון מוצרי חשמל: יצירת קשר

לסיכום הדברים, לא בכל יום מגיעים אל מקום שהחל מהרגע הראשון מבינים כי מדובר בחנות שהולכת לשנות מקצה לקצה את תחום מכשירי החשמל בישראל.

"אדיסון מוצרי חשמל", מעמידים רף יוצא דופן בישראל, מקום גדול ומרווח, שירות אדיב, מקצועי וסבלני, מגוון רחב של מוצרים והכל במחירים הוגנים לכל כיס.

אדיסון מוצרי חשמל - רף יוצא דופן בתחום מוצרי החשמל, למסה מדיה LAMSA MEDIA אדיסון מוצרי חשמל - רף יוצא דופן בתחום מוצרי החשמל | למסה מדיה LAMSA MEDIA אדיסון מוצרי חשמל - רף יוצא דופן בתחום מוצרי החשמל, למסה מדיה LAMSA MEDIA

לפרטים נוספים ושאלות מקצועיות, חייגו: 04-6088626

אתר

פייסבוק

אינסטגרםתגיות