אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

איך מתמודדים עם משברים של כוח עליון?

סודותיהם של הסטרטאפים, פרק 9

24.04.2023, 10:36 | Startup Confidential


עולם הסטארטאפים מלא באי ודאות ואתגרים לא צפויים. בין אם מדובר בשינוי פתאומי בתנאי השוק או באירוע כוח עליון עולמי כמו מגיפת COVID-19, סטארטאפים חייבים להיות מוכנים להסתגל ולהגיב במהירות. בפרק 9 של Startup Confidential, אנו עוקבים אחר הסיפור של Arbitrary Incidental, חברה שהתמודדה חזיתית עם הסיכוי של מגיפת הקורונה ועשתה זאת בהצלחה רבה.

כאשר מתמודדים עם משבר עולמי, סטארטאפים רבים נכנסים לפאניקה ומקבלים החלטות פזיזות. עם זאת, Arbitrary Incidental התמודדה עם המצב בגישה רגועה ואסטרטגית. הם זיהו שהם לא יכולים לשלוט במצב אבל הצליחו ליצור תוכנית תגובה יסודית ולבצע אותה בהצלחה ובקור רוח. גישה זו אפשרה להם לצלוח את הסערה ולצאת חזקים יותר מהצד השני.

בפרק 9, אנו חוקרים כיצד סטארטאפים מטפלים באירועי כוח עליון עולמיים בדרכים שונות. אנו מתעמקים בטעויות הנפוצות שחברות רבות עושות כשהן מגיבות מהר מדי ופשטניות מדי. אנו גם נשתף את הסיפור על האופן בו Arbitrary Incidental התמודדה עם מגיפת COVID-19 ונספק תובנות חשובות לגבי האופן שבו סטארטאפים יכולים להתכונן למשברים דומים ולהגיב אליהם בעתיד.

אל תפספסו את הפרק החשוב הזה של Startup Confidential, שכותרתו "כוח עליון". הצטרפו אלינו כשאנו עוקבים אחר הסיפור של Arbitrary Incidental ולמדו כיצד סטארטאפים יכולים לנווט בעולם הבלתי צפוי של יזמות. היכנסו כדי לגלות את הסודות של ניהול משברים מוצלח בעולם הסטארט-אפים.


תגיות