אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
 יבגני פרס מונה לסמנכ״ל בכיר לאסטרטגיית מוצר בחברת AppsFlyer יבגני פרס סמנכ"ל בכיר לאסטרטגיית מוצר ב AppsFlyer | צילום: אירית ספיר

יבגני פרס מונה לסמנכ״ל בכיר לאסטרטגיית מוצר בחברת AppsFlyer

בתפקידו האחרון שימש פרס במשך שש שנים סמנכ״ל צמיחה ב-ironSource, ולפני כן הקים את פעילות המובייל של Supersonic. אורן קניאל, מנכ״ל ומייסד שותף ב-AppsFlyer: ״יבגני הוא אחד האנשים הטובים ביותר שהכרתי, ואחד המומחים המובילים בתחום"

13.07.2022, 15:30 | בשיתוף שיווקיסט

חברת AppsFlyer המפתחת טכנולוגיות ענן לניתוח נתונים לבעלי אפליקציות, מינתה את יבגני פרס לסמנכ״ל בכיר לאסטרטגיית מוצר. פרס מגיע ל- AppsFlyer כשמאחוריו עשור של ניסיון בתחום המובייל. בתפקידו האחרון בו כיהן מעל לשש שנים, היה סמנכ״ל צמיחה (VP Growth) ב-ironSource, ולפני כן הקים את פעילות המובייל של Supersonic והוביל את אסטרטגיית המוצר שלה (עד שזו נרכשה על ידי ironSource).

המינוי של פרס מצטרף לצמיחה המתמשכת של החברה, שחצתה את רף 300 מליון דולר בהכנסות חוזרות שנתיות (ARR) במכירות SaaS.

פרס הוא בוגר תוכנית זל (Zell) ליזמות של אוניברסיטת רייכמן, בעל תואר ראשון במדעי המחשב, ותואר שני במנהל עסקים (MBA), שניהם מטעם אוניברסיטת רייכמן.

בתפקידו החדש פרס יוביל את אסטרטגיית המוצר של AppsFlyer, שבמרכזה שמירה על פרטיות המשתמשים תוך כדי יצירת ערך וחווית שימוש ברמה הגבוהה ביותר עבורם. טכנולוגיית הענן של AppsFlyer מאפשרת לכל האקוסיסטם לשתף פעולה תוך הגנה על פרטיות המשתמשים ע"י טכנולוגיות מדידה חדשניות המשמרות פרטיות, ובכך להוביל לחוויה דיגיטלית טובה ובטוחה יותר לכולם.

יבגני פרס, סמנכ״ל אסטרטגיית המוצר הנכנס של AppsFlyer: "בתקופה תחרותית זו של השוק, חברות עומדות תחת האתגר שבו עליהן לקבל החלטות עסקיות קריטיות בקצב מהיר על מנת לצמוח בצורה יעילה, תוך כדי שמירה על חוויה דיגיטלית טובה ובטוחה יותר למשתמשיהן.

"חברת AppsFlyer היא שותפה מרכזית עבור מובילי השוק בתחום המובייל, היא הגיעה לשם בזכות ערכי הליבה שלה ובזכות השקעתה המתמדת בחדשנות מוצר. על כן, אין חברה שנמצאת בעמדה טובה יותר להוביל את שינוי הפרדיגמה הנוכחי המתרחש בתעשייה יותר מאשר AppsFlyer. אני נרגש להצטרף לצוות ומשימתו להוביל איך יראה עתיד השיווק הדיגיטלי".

אורן קניאל, מנכ״ל ומייסד שותף ב- AppsFlyer: ״אני מכיר את יבגני מזה שנים רבות, הוא אחד האנשים הטובים ביותר שהכרתי, ואחד המומחים המובילים בתחום שלנו. למדתי ממנו המון, ואני נרגש לצאת יחד לדרך, ולהתקדם לעבר המטרה המשותפת לכולנו - שמירה על פרטיות משתמשי הקצה תוך מקסום חווית המשתמש שלהם. זו השליחות שלנו באקוסיסטם כיום ואנו גאים ונרגשים לצרף את יבגני לעשייה המבורכת בתחום״.תגיות