אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
משרת החלומות: דודג' מחפשת "יצרן סופגניות" שירוויח 150 אלף דולר בשנה דודג' | צילום: יצרן

משרת החלומות: דודג' מחפשת "יצרן סופגניות" שירוויח 150 אלף דולר בשנה

"דונאט" הוא שמו של המאפה המשמין, אבל גם סלנג לחראקות, ובחברה האמריקאית מחפשים נהג המיומן בכך כדי שיציג את יכולותיו ויכולות הרכב באירועים שהיא מקיימת; לשם כך גייסה את המתאבק האגדי ביל גולדברג

22.01.2022, 11:07 | תומר הדר

חברת דודג' האמריקאית מפרסמת את מה שנראה כמשרת החלומות של חובבי רכב: "יצרן סופגניות" רשמי, שירוויח 150 אלף דולר בשנה, לא כולל הוצאות נלוות. 


קראו עוד בכלכליסט:


אבל המשרה אינה מיועדת לחובבי קולינריה, אלא לחובבי רכב: דונאט , כלומר סופגניה הוא כמובן שמו של המאפה המשמין אבל לא רק. הוא גם הכינוי האמריקאי ל"חראקות". 
המכון להכנת דונאט פשוט להפליא: מכונית אחת חזקה במיוחד עם הנעה אחורית, נהג מיומן ויכולת לסחרר את הצמיגים עד שהרכב "מצייר" פסי גומי שחורים. כדי לפרסם את המשרד בחרה דודג' בביל גולדברג, מתאבק אמריקאי ענק שהפך לכוכב קולנוע (ואגב עבר בר מצווה), ומחזיק בעצמו אוסף מרשים של מכוניות דודג'.


מכוניות של דודג מכוניות של דודג' | צילום: יצרן מכוניות של דודגהזוכה, לפי דודג', יכול להיות כל אחד. לא נדרשים מפורסמים, לא נדרשים כוכבי אינטרנט או משפיעני רשת, רק נהגים מרשימים. הנהגים יקבלו הזדמנות לנהוג בדגמי דודג' באירועים שונים של החברה. בין הדגמים ניתן לציין את הצ'אלנג'ר דימון, שדודג' פשוט השיקה כדי להראות לעולם שניתן לייצר מכונית מרוצי דראג (כלומר מירוצי מיאוץ) רק עבור נסיעת כביש. 

הדימון אינה מתיימרת לספק ביצועים מדהימים בסיבובים, אינה מתהדרת בטכנולוגיה חדשנית (מדובר במנוע בתכנון מיושן למדי שעליו מותקן מגדש על) או ביכולת להיות חסכונית או ידידותית לסביבה. מדובר במכונית אשר מיועדת לזנק ל-100 קמ"ש הכי מהר שניתן, כולל אפשרות לתשלום מזערי בעת קבלת הרכב מהסוכנות כשהוא כבר נטול מושב נוסע, להפחתת משקל.


תגיות