אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שופרסל מזגזגת: 4 חודשים אחרי סיום עבודתה - הסמנכ"לית חוזרת כ"פרויקטורית" מנהלי שופרסל. מימין: היו"ר איציק אברכהן והמנכ"ל אורי וטרמן | צילומים: אוראל כהן, אלעד גרשגורן

שופרסל מזגזגת: 4 חודשים אחרי סיום עבודתה - הסמנכ"לית חוזרת כ"פרויקטורית"

אחד הצעדים הראשונים שביצע אברכהן אחרי ששב לשופרסל כיו"ר היה להדיח את טליה הובר, שסומנה על ידו כמי ששיתפה פעולה עם היו"ר לשעבר שהוביל להדחתו. אפשר להעריך שאברכהן ומנכ"ל החברה וטרמן הבינו באיחור את גודל הנזק שגרמו לשופרסל בכך שבחרו לפני הכל לסגור חשבון אישי עם הובר, גם במחיר פגיעה באינטרס של החברה

23.11.2022, 06:12 | נורית קדוש

פחות מ־4 חודשים אחרי שהוביל לסיום כהונתה כסמנכ״לית הכספים, ורגע לפני פרסום הדו"חות הכספיים כשברקע התפטרותו של מחליפה תומר שני, מחזיר אורי וטרמן מנכ"ל שופרסל את טליה הובר כ"פרויקטורית".

הובר, שכיהנה בתפקיד במשך שבע שנים, סומנה על ידי איציק אברכהן, כמי ששיתפה פעולה עם היו״ר לשעבר יקי ודמני, שהוביל להדחתו מתפקיד מנכ״ל החברה. בעקבות כך, אחד הצעדים הראשונים שביצע אחרי ששב לחברה והפעם כיו״ר, היה להוביל לסיום כהונתה של הובר.

החברה דיווחה על התפטרותה של סמנכ״לית הכספים כבר בסוף יולי ומינתה למחרת את תומר שני, כמחליפה, החל מסוף ספטמבר. במהלך החודש הראשון לכהונתו, חלו חגי תשרי, שסיפקו מספר מועט של ימי עבודה, ושבועיים לאחר מכן, התפטר שני במה שהוגדר כנסיבות אישיות מקצועיות.

בחברה הסבירו את החזרתה של הובר, בכך שהסכימה לסייע וללוות את שופרסל עד למציאת מחליף לשני. אלא שהתפטרותו של שני צפויה להכנס לתוקף רק בפברואר, לכאורה די זמן למצוא מחליף.

אז מדוע נדרשת החברה לפרויקטורית חיצונית? ההסבר נעוץ בכך ששני חדש ואילו להובר יש ניסיון רב והכרות גם עם הקבוצה וגם עם השוק. בין ההסבר למציאות, אפשר להעריך שאברכהן ווטרמן הבינו באיחור את גודל הנזק שגרמו לשופרסל בכך שבחרו לפני הכל לסגור חשבון אישי עם הובר, גם במחיר פגיעה באינטרס של החברה.

תגיות