אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ארמיס רוכשת חברת סייבר אמריקאית בכ-20 מיליון דולר מייסדי ארמיס יבגני דיברוב ונדיר יזרעאל | צילום: ארמיס

ארמיס רוכשת חברת סייבר אמריקאית בכ-20 מיליון דולר

במסגרת עסקת הרכישה, חברת CTCI, חברת בינה מלאכותית אמריקאית המתמחה בזיהוי איומי סייבר, תתמזג עם עובדיה לתוך חברת ארמס במהלך 30 הימים הקרובים. מנכ"ל ארמיס: "הגיע הזמן לפעול לאיתור ולמניעה של מתקפות סייבר, במקום לנקוט פעולות רק לאחר שהן מתרחשות"

14.02.2024, 15:47 | מאיר אורבך

יוניקורן הסייבר ארמיס (Armis Security) רוכשת את חברת CTCI, חברת בינה מלאכותית אמריקאית המתמחה בזיהוי של איומי סייבר, לפני שמתקפות מתרחשות. במסגרת העסקה, CTCI ועובדיה יתמזגו במהלך 30 הימים הקרובים לתוך ארמיס, שתשלב את הטכנולוגיה בפלטפורמה שלה, Armis Centrix. שווי העסקה מוערך בכ-20 מיליון דולר. לאחרונה נחשף בכלכליסט שארמיס במשא ומתן לרכישת חברת סילק, משא ומתן שעדיין נמשך.

חברת CTCI נוסדה בשנת 2020 על ידי המנכ"ל אנדרו גרילי וה-CTO מייקל פרימן. בשנה שעברה, CTCI התריעה יותר מ-1,000 פעמים בפני ממשלות וחברות על מתקפות לפני שהן התרחשו. ב-350 מקרים, ההתרעה התבצעה לפני שהסוכנות לאבטחת סייבר ותשתיות בארה"ב (CISA) הייתה מודעת לכך.

יבגני דיברוב, מנכ"ל ומייסד-שותף של ארמיס אומר ש"מול איומי סייבר גדלים והולכים, הגיע הזמן להגדיר מחדש את הפרדיגמה: במקום לנקוט פעולות רק לאחר שמתקפות מתרחשות, יש לפעול גם לאיתור ומניעה שלהן באופן יזום".

יבגני דיברוב (מנכ"ל) ונדיר יזרעאל (CTO) ייסדו במשותף את ארמיס ב-2015, והיא מעסיקה כיום כ-650 עובדים ברחבי העולם. ארמיס מוערכת כיום בשווי של 3.4 מיליארד דולר ועם משקיעיה נמנות הקרנות אינסייט פרטנרס, CapitalG (קרן הצמיחה של אלפאבית), ברוקפילד, One Equity Partners ו-Georgian Partners.תגיות