אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חוזרים למשרדים: הנדל"ן המסחרי בנסיקה מטאורית של 29 אחוזים הנדל"ן המסחרי ניצח את הקורונה: שיחה עם תומר חי, מנכ"ל רילקו השקעות | רילקו

חוזרים למשרדים: הנדל"ן המסחרי בנסיקה מטאורית של 29 אחוזים

החברות הגדולות חוזרות למשרדים ולא סתם, הם מעוניינים במשרד גדול יותר, עם נוף יפה יותר ומתקנים מרשימים יותר, הביקושים בשיא - שוק הנדל"ן המסחרי בארה"ב של אחרי הקורונה הוא לא מה שהכרתם.

27.07.2022, 09:50 | בשיתוף רילקו


אחד הדברים ששינו את שוק המשרדים מקצה לקצה הוא כניסת המשקיעים המוסדיים. "המשקיעים הגדולים והמבוססים נכנסים בשנים האחרונות יותר ויותר לתוך עולם ההשקעות בנדל"ן מסחרי מניב, במה שמשך המוני משקיעים מהארץ ומהעולם לשים את כספם ולקבל תשואה גבוה על עסקאות משתלמות במיוחד", מסביר תומר חי, מנכ"ל רילקו השקעות שמתמחה באיתור ומכירה של נכסים בקליבלנד, אוהיו, ארה"ב. מדד מחירי הנדל"ן הציג עלייה של כמעט שלושים אחוזים בשנת 2021 במגמה שעתיד להמשך גם אחרי.

מעבר למגמת ההשקעות החיובית, המשקיעים זוכים גם לרוח גבית מהממשל האמריקני שהחליט לעשות כל שביכולתו בכדי לא לחזור על המשבר של 2008. שורה של הסדרים ותקנות חדשות נועדו כדי להמשיך ולשמור את שוק הנדל"ן בארה"ב מפני קריסה, זאת לצד עלייה מטורפת בביקושים וירידה בהיצע בעקבות עיכובים בשוק הבנייה בימי הקורונה.
תגיות