אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
צ'מפיון מוטורס נכנסת לתחום התחבורה הזעירה: תייבא לארץ את הרכבים של מיקרולינו ו-SEVIC רכב זעיר חשמלי של מיקרולינו השוויצרית | צילום: מיקרולינו

בלעדי

צ'מפיון מוטורס נכנסת לתחום התחבורה הזעירה: תייבא לארץ את הרכבים של מיקרולינו ו-SEVIC

לאחר שלאחרונה החברה-האם של צ'מפיון ניהלה מגעים לרכישת חברת הליסינג פרי, נראה כי יבואנית פולקסווגן בדרך להתרחב בכיוונים נוספים. ל"כלכליסט" נודע כי תייבא לארץ את המכוניות הזעירות של מיקרולינו לצד הרכבים העירוניים הקטנים של Sevic

28.12.2022, 17:56 | תומר הדר

המכוניות הזעירות של מיקרולינו השוויצרית צפויות להגיע לישראל בעתיד באמצעות חברת מיקרו מוביליטי חדשה אשר תהיה חברה-אחות של יבואנית פולקסווגן צ'מפיון מוטורס, כך נודע ל"כלכליסט".

החברה החדשה צפויה לייבא ארצה מותגי רכבים זעירים נוספים לצד הרכבים העירוניים של מיקרולינו, כאשר רשימת המותגים החדשים שתיובא על ידה כוללת גם את SEVIC, יצרנית המתמחה בייצור של רכבים עירוניים קטנים וקטנועים.

התרחבותה של היבואנית אינה מפתיעה: כפי שנחשף לאחרונה ב"כלכליסט", אלייד - החברה האם של צ'מפיון מוטורס - מקיימת מגעים לרכישת חברת הליסינג פרי.

יבואני הרכב נמצאים כיום בחלקם הגדול במרוץ למציאת פתרונות ל"יום שאחרי המכונית", כלומר לתקופה שבה רכישת מכונית על ידי תושבי הערים לא תהיה כדאית עוד מסיבות הקשורות בגודש וזיהום.


תגיות