אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הכירו את: Startup Confidential Startup- Confidential | Startup- Confidential

הכירו את: Startup Confidential

סודותיהם של הסטרטאפים

06.03.2023, 09:38 | Startup Confidential

"Startup: Confidential" היא סדרת סרטונים מהגוללת את מסעותיהם של ארבעה סטארטאפים, תוך תיאור האתגרים הגדולים ביותר שלהם וכיצד הם התמודדו עם הצמתים האסטרטגיים שלהם.

יועציהם של סטארטאפים בישראל מלווים יזמים לאורך הקריירה היזמית שלהם, ובתוך כך הם זוכים לחוות, לצד המייסדים, את העסקאות והאתגרים המורכבים ביותר שלהם. גיוס כסף בפעם הראשונה, מעבר מעוני לעושר ובחזרה לעוני, גיוס כסף גדול יותר עם כל ההייפ, פרידות מייסדים אלימות, עמידה בפני בחירות בלתי נסבלות, התמודדות עם בעלי מניות שתלטנים, התאמת החברה שלהם לכוח עליון כמו מגיפת קוביד-19, אובדן משרת המנכ"ל שלהם, צמיחה לתפקיד של רוכשים אם הם גדולים מספיק, ולבסוף, מכירת החברה שלהם - בין אם זה כחלק מאקזיט "עצוב" או אירוע משנה חיים.

במהלך 15 השנים האחרונות, עבדתי עם למעלה מ-500 חברות, וראיתי את הסיפורים האלה מתגלים לנגד עיניי כשייעצתי להם. חוויתי את השפל שלהם ואת השיאים הגבוהים ביותר שלהם. ועדיין, תמיד שמתי לב, שלא משנה כמה פעמים זה נעשה בעבר, המייסדים מתמודדים עם כל האירועים האלה עם חוסר מידע רציני. מי שראו הכל ממעטים לשתף את כל התובנות שלהם לעומק מסיבות שונות, בין אם מדובר באינטרסים אישיים ואג'נדות, התחייבויות סודיות או היעדר פורום המאפשר זאת.

ב-"Startup: Confidential" מצאנו את הנוסחה לשתף את כל הדרמה, יחד עם כל הלקחים שנלמדו, עם מייסדים, משקיעים, יועצים וכל חובבי הסטארטאפים והחדשנות ברחבי העולם.

עשינו זאת על-ידי כך שצילמנו יועץ כזה, נמרוד, ב"דייטים" שלו עם חבר חובב טכנולוגיה, ג'ורדן, שבה כל הסודות יוצאים כשהיין (או הערק, או הבירה, או הוויסקי) נכנס. תאזינו לנו בסדר והסיפורים הדרמטיים של Jive Travel, Arbitrary Incidental, Explosive.io ו-Purple Giant, יתגלו בפניכם, וכל מה שהם למדו יהיה שלכם להפיק תועלת ממנו.

קיימים 17 פרקים, החל מה-20 במרץ נעלה עם פרק חדש בכל שבוע

תהנו!


תגיות