אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ועידת לונדון

מנכ"ל מימון ישיר: "מחיפוש רכב עד לרכישה - בקרוב נשיק זירת מסחר ייעודית בתחום"

את הדברים אמר ערן וולף, מנכ"ל חברת מימון ישיר, במסגרת ועידת MInd The Tech של כלכליסט ובנק לאומי שנערכת בימים אלה בלונדון, והוסיף: "הפלטפורמה החדשה תחבר בין קונים ומוכרים בתעשיית הרכב, ותספק חוויה המתאימה עצמה לכל אדם"

26.03.2023, 10:44 | שירות כלכליסט

"חיפוש מכונית הוא תהליך מתיש מאוד שמגיע אף למצב שבו לקוח מבזבז כ-16 שעות בתהליך דיגיטלי לפני ביצוע הצעד האחרון, הרכישה עצמה, בסוכנות הרכב הפיזית. זאת הסיבה שבקרוב נשיק זירת מסחר ייעודית בתחום". כך אמר ערן וולף מנכ"ל חברת מימון ישיר במסגרת ועידת MInd The Tech של כלכליסט ובנק לאומי שנערכת בימים אלה בלונדון.

בראיון באנגלית לאתר CTech של כלכליסט במהלך הוועידה אמר וולף כי זירת המסחר של מימון ישיר תציע חנות אחת שתפשט את תהליך רכישת רכב. "הפלטפורמה תחבר בין קונים ומוכרים בתעשיית הרכב, ותספק חוויה חלקה המותאמת ומתאימה את עצמה לכל אדם", אמר.

הפלטפורמה החדשה תאגד אתרי תוכן, אתרי צד היצע (Carwiz), אתרי תמחור, אתרי הצעות מחיר (carbid), ואתרי היסטוריית רכב (Carstory) והלוואות דיגיטליות מלאות מאושרות מראש (interjack). "זה דבר חדש לגמרי בישראל ולא ראינו מערכת כמו שאנחנו עושים את זה ברחבי העולם", הוסיף וולף.

"כחברה הפיננסית המובילה בישראל המתמקדת בהלוואות צרכניות, בעיקר הלוואות רכב ומשכנתאות, מימון ישיר מתכננת להשיק את זירת המסחר בתחילת 2024. מדובר בתהליך מסובך כי הדבר החשוב ביותר הוא היכולת להגיב בזמן אמת ולנתח את כל הנתונים בזמן אמת", הסביר. לדברי וולף, התהליך מורכב ביותר ולא פשוט ולכן רואים שחברות רבות יש מתקשות בתהליך הזה.

תגיות