אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת CyberProof תפטר 20 מתוך 85 עובדים בישראל CYBERPROOF | צילום: גדעון לוין

חברת CyberProof תפטר 20 מתוך 85 עובדים בישראל

לכלכליסט נודע כי החברה מתכוונת לפטר כ-7.5% מכוח האדם הגלובלי שלה.  מרבית המשרות שייפגעו הן בתפקידי מנהלי תשתיות ענן ו-IT אשר יצומצמו בישראל ויוסטו למשרדי החברה בהודו

10.07.2024, 12:19 | מאיר אורבך

חברת CyberProof, חברה בת של UST ההודית, המסייעת למצוא פתרונות אבטחה בענן על ידי שירותי זיהוי ותגובה מנוהלים, נפרדת מ-7.5% מכוח האדם הגלובלי של החברה, כך נודע לכלכליסט.

בישראל זימנה החברה לשימוע לפני פיטורים כ-20 עובדים מתוך 85 אותם היא מעסיקה בארץ, כך שהפגיעה בארץ קשה יותר. מרבית המשרות שייפגעו הן בתפקידי מנהלי תשתיות ענן ו-IT אשר יצומצמו בישראל ויוסטו למשרדי החברה בהודו. מומחי הסייבר לא יפגעו.

ההחלטה נובעת כחלק ממגמה בשוק המחייבת חברות לבצע צמיחה טכנולוגית, יחד עם רווחיות. שינויים אלה יאפשרו לחברה המשך צמיחה ובה בעת גידול ברווחיות. החברה מעסיקה 650 עובדים, מתוכם כ-85 בישראל.

חברת CyberProof מגינה על תאגידים בינלאומיים מפני איומי סייבר, זיהוי מהיר ותגובה יעילה באמצעות פלטפורמת בינה מלאכותית המותאמת לענן. החברה עוזרת למצוא פתרונות אבטחה מתקדמים בענן על ידי שירותי זיהוי ותגובה מנוהלים. משימתה של CyberProof היא להגביר את יכולת התאגיד לזיהוי, התאמה והתמודדות מהירה עם איומי סייבר. לחברה משרדים ומרכזי תפעול אבטחה בישראל, הודו, ספרד סינגפור וארה"ב.


תגיות