אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

יציאה מאזור הנוחות

סודותיהם של הסטרטאפים, פרק 15

14.05.2023, 10:19 | בשיתוף Startup Confidential


מה קורה כשמחליטים למכור את המוצר בשווקים שאנחנו לא מכירים ולא תכננו לכוון אליהם? ומה קורה כאשר מאצילים את אחריות המכירה למפיצים שמיד מנצלים את החולשות של החברה?

ניווט במסע היזמות פירושו לעתים קרובות לצאת לטריטוריות לא מוכרות, לפעמים פשוטו כמשמעו. כאשר חברות נדחפות להתרחב לשווקים חדשים עם תרבויות שונות, האתגרים עשויים להיראות בלתי עבירים. עם זאת, החוויות הללו הן שיכולות גם לספק הזדמנויות ייחודיות לצמיחה ולמידה.

בפרק 15 של "Startup: Confidential", אנו מבקרים מחדש את הצוות הגמיש ב-Jive Travel. הפרק הזה, שכותרתו "יציאה מאזור הנוחות", מתעמק במורכבות של ההסתגלות התרבותית, כאשר Jive Travel מרחיבה את פעילותה לסין ולאמירויות.

בעבר, Jive Travel מצאה את עצמה בפינה, נאלצה לגייס הון ממשקיעים פחות אידיאליים. כעת, משקיעים אלה דוחפים את החברה למכור את המוצר הנחות שלה בתחומי שיפוט שבהם החסרונות של המוצר עשויים שלא להיות ברורים.

המשימה מרתיעה, בלשון המעטה. פערים תרבותיים ומידע מציבים אתגרים משמעותיים, מה שמוביל את Jive Travel להסתמך במידה רבה על מפיצים מקומיים אשר, בתורם, מנצלים את יתרון הידע שלהם לגבי התרבויות המקומיות.

פרק 15 בוחן את ההיבטים האקדמיים והמעשיים של התקשרות עם מפיצים כאלה ומכירה ללקוחות תובעניים בארצות זרות. איך Jive Travel מנווטת באתגר הזה של עסקים ותרבות? באילו אסטרטגיות הם נוקטים כדי לגשר על הפער התרבותי ולעמוד בדרישות הלקוחות?

הצטרפו אלינו לפרק 15 של "סטארט-אפ: סודי", "לצמוח מאזור הנוחות שלך", כשאנחנו מתעמקים בשאלות אלו ועוד. ראו כיצד Jive Travel נלחמת במצוקה, מסתגלת לניואנסים תרבותיים ולומדת לשגשג בשווקים זרים. מסע ההסתגלות וההישרדות הזה הוא שיעור שכל יזם יכול ללמוד ממנו.


תגיות