אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
"להעביר למקום מבודד": תקלה חמורה במכל ההגזה של תמי 4 מיכל גז CO2 רב פעמי של תמי 4 | צילום: באדיבות שטראוס מים

"להעביר למקום מבודד": תקלה חמורה במכל ההגזה של תמי 4

זאת בעקבות שלושה מקרים בהם דווח על פריקת גז מהמכל, שעלולה להביא לשחרור עוצמתי של השסתום. לפני שנתיים נרשמה תקלה במכלי הגזה חד-פעמיים של תמי 4 באבל פלוס

10.09.2021, 12:06 | נורית קדוש

תקלה במכלי ההגזה של תמי 4: שנתיים אחרי שביצעה ריקול למכלי ההגזה של מכשירי המים שהיא משווקת תחת מותג תמי 4, הודיעה הבוקר שטראוס מים ללקוחותיה כי במספר מכלי הגזה רב פעמיים, שסופקו להם בתקופה שבין 27 ליוני ועד 9 בספטמבר, נרשמה תקלה שעלולה להוביל לשחרור עוצמתי של שסתום המכל. התקלה התגלתה בעקבות שלושה מקרים בהם לקוחות דיווחו על פריקת גז מהמכל.


קראו עוד בכלכליסט:המיכלים הבעייתיים, צילום: באדיבות שטראוס מים המיכלים הבעייתיים | צילום: באדיבות שטראוס מים המיכלים הבעייתיים, צילום: באדיבות שטראוס מים

החברה ביקשה מלקוחותיה כי אם מכלי ההגזה לא נמצאים במקום סגור שאין בו נוכחות ומגע של בני הבית, אלא חשופים - יש להעבירם למקום מבודד וסגור.  

 משטראוס נמסר כי "מתוך זהירות ואחריות מלאה פועלת החברה להחליף בתקופה הקרובה באופן יזום את מלאי המכלים התקול שברשות לקוחותיה".

בחברה ביקשו לציין עוד כי לקוחות שלא קיבלו הודעה יכולים להמשיך ולהשתמש במכלי ההגזה בפרט ובמכשיר הבאבל בכלל, ללא חשש.

כאמור, לא מדובר בפעם הראשונה בה מתמודדת החברה עם תקלה במכלי ההגזה. לפני שנתיים, נרשמה תקלה במכלי הגזה חד-פעמיים של מכשיר תמי 4 באבל פלוס, בעקבות כשל טכני שמקורו בהיעדר רכיב מפחית לחץ.


תגיות