אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לאחר 14 שנה - נשיאת פיוניר קרן לוי עוזבת את החברה נשיאת פיוניר קרן לוי | צילום: נתנאל טוביאס

לאחר 14 שנה - נשיאת פיוניר קרן לוי עוזבת את החברה

בשנתיים האחרונות כיהנה לוי כנשיאת חברת הפינטק הישראלית הנסחרת בנאסד"ק, ולפני כן כמנהלת תפעול ראשית. החברה טרם מינתה לה מחליף

06.09.2023, 17:17 | מאיר אורבך

קרן לוי, נשיאת חברת הפינטק הישראלית פיוניר (Payoneer) הנסחרת בנאסד"ק, פורשת מהחברה לאחר 14 שנה. בשנתיים האחרונות כיהנה לוי כנשיאת החברה ולפני כן כיהנה במשך שנים רבות כמנהלת תפעול ראשית (COO). החברה עדיין לא מינתה לה מחליף.

"אחרי למעלה מ-14 שנה נפלאות בפיוניר, בהחלטה אישית לא פשוטה, החלטתי לעזוב", מסרה לוי. "הצטרפתי לפיוניר שהייתה חלום עם 30 עובדים, ואני נפרדת מחברה עם חזון משמעותי, חברה ששינתה את העתיד של מיליוני עסקים קטנים ובינוניים בעולם, חברה עם 2,000 אנשים מעולים בארץ וברחבי העולם ועתיד מבטיח.

"פיוניר לעד תהיה עבורי בית חם, ודוגמה ליזמות שמשולבת בחזון עם אימפקט עולמי. הצלחנו להביא פתרונות נגישים למיליוני עסקים במדינות מתפתחות ברחבי העולם ולאפשר להם להיות חלק מהמגרש הכלכלי הגלובלי, ובכך אני מרגישה שהצלחתי לתרום אפילו במעט לשיוון הזדמנויות. אני מתרגשת להעביר את המושכות לדור הבא של המנהיגות.ים והעובדות.ים בארץ וברחבי העולם, שייקחו את פיוניר לשלב הבא ואני בטוחה שהחברה תמשיך לממש את החזון שלה ולהגיע להישגים מדהימים".

ג'ון קפלן, מנכ"ל פיוניר: "זה היה תענוג אמיתי לעבוד עם קרן, אשת מקצוע ותיקה שמכירה את Payoneer לפני ולפנים והייתה גורם מרכזי ביצירת החברה ובנייתה - גם עסקית אך גם תרבותית. אני שמח שקרן הסכימה להישאר בחברה בחודשים הקרובים כדי להבטיח מעבר חלק של תחומי האחריות שלה. אנו מודים מקרב לב לקרן על תרומתה וכמובן מאחלים לה הצלחה רבה בהמשך".

פיוניר, שהונפקה בנאסד"ק ב־2021, מינתה במרץ האחרון מנכ"ל חדש וסמנכ"לית כספים חדשה ועברה להתמקד בלקוחות רווחיים יותר. החברה, שהטכנולוגיה שלה מקלה על עסקים קטנים ובינוניים לבצע תשלומים, הודיעה על המינויים החדשים במקביל לפרסום דו"חות כספיים טובים לרבעון הרביעי של 2022 ולשנה כולה.


תגיות