אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הכירו את החשמלית החדשה: ארקפוקס הסינית הגיעה לישראל ארקפוקס אלפא T | צילום: יצרן

הכירו את החשמלית החדשה: ארקפוקס הסינית הגיעה לישראל

סנוניות ראשונות של דגמי ארקפוקס אלפא S וארקפוקס אלפא T צפויות לעלות על הכביש בחודשים הקרובים. טווח הנסיעה הרשמי של אלפא T הוא 653 קילומטרים ושל המשפחתית הספורטיבית אלפא S - כ-708 קילומטרים

20.08.2023, 07:57 | תומר הדר

מכוניות ראשונות של יצרנית הרכב הסינית ארקפוקס הגיעו לישראל וצפויות לעלות על הכביש בחודשים הקרובים, כך עולה מרישומי משרד התחבורה אשר מסכמים את היבוא בימים האחרונים. לפי הרישומים, מדובר ככל הנראה במכונית ארקפוקס אלפא S ובמכונית ארקפוקס אלפא T.

המכוניות מיובאות על ידי EV MOTORS הנתנייתית. ארקפוקס נוסדה בשנת 2017 כמותג הרכב החשמלי של BAIC הסינית. אלפא T מצויד במנוע חשמלי המפיקים 218 כוחות סוס. טווח הנסיעה הרשמי לפי היצרנית הוא 653 קילומטרים. אורכו של האלפא T הוא 4.78 מטר, רוחבו הוא 1.94 מטר ואורכו של בסיס הגלגלים הוא 2.91 מטר (לשם השוואה, לדולפין של BYD לדוגמה יש בסיס גלגלים באורך 2.7 מטר).

לפי הרישום, למכוניות של ארקפוקס טרם נקבע מחיר. לצד האלפא T רשומה מכונית נוספת, ככל הנראה ארקפוקס "אלפא S" - משפחתית ספורטיבית אשר מצוידת במנועים חשמליים המפיקים 435 כוחות סוס בגרסת הביניים או 643 כוחות סוס בגרסה הבכירה אשר מצוידת בטכנולוגיות שפותחו על ידי וואווי הסינית. טווח הנסיעה המרבי של האלפא S הבכירה הוא 708 קילומטרים ולפי פרסומי החברה ניתן להוסיף לטווח הנסיעה של אלפא S 197 קילומטרים בטעינה מהירה, במטען מתאים.


תגיות