אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סערת דייב שאפל בנטפליקס: החברה פיטרה עובדת בהיריון נטפליקס, מתוך יוטיוב

סערת דייב שאפל בנטפליקס: החברה פיטרה עובדת בהיריון

הספיישל של הקומיקאי The Closer, המשודר בנטפליקס, מעורר תסיסה בחברה בעקבות דברי לעג על טרנסג'נדרים. נטפליקס אישרה שפיטרה עובדת לאחר שהדליפה "מידע רגיש" על עלותו של הספיישל. מוקדם יותר השבוע הושעו שלושה עובדים בחברה לאחר שהתפרצו לפגישה של בכירים

16.10.2021, 16:38 | חדשות חוץ

נטפליקס פיטרה עובדת בהיריון, ששמה לא נמסר - זאת על רקע התסיסה הפנימית בקרב עובדי שירות הסטרימינג, שבאה בעקבות מופע הספיישל האחרון של דייב שאפל – The Closer, כך דיווח לראשונה THE VERGE.

קראו עוד בכלכליסט:

הצעד מגיע בעוד עובדי נטפליקס מתכננים לנטוש את מקום העבודה ביום רביעי בעקבות דברי השמצה לכאורה שנאמרו על ידי שאפל נגד טרנסג'נדרים במהלך התוכנית.

דובר של נטפליקס אישר את הפיטורים, ואמר שהעובדת הדליפה "מידע חסוי ורגיש מבחינה מסחרית" שהופיע במאמר שפורסם בבלומברג. 

על פי המאמר, שירות הסטרימינג הוציא 24.1 מיליון דולר על תוכנית הספיישל של שאפל, לעומת 21.4 מיליון דולר שהושקעו בלהיט הקוריאני "משחקי הדיונון", ו-3.9 מיליון דולר שהושקעו ב-Inside של בו בורנהאם. 

על פי בלומברג, בספיישל הושקעו סכומים גבוהים אף שהספיישל של שאפל מ-2019, Sticks and Stones, הפיק ביצועים כלכליים נחותים מאלה של Inside.

"אנו מבינים את העובדת שהונעה על ידי האכזבה שלה מנטפליקס, אך שמירה על תרבות של אמון ושקיפות היא ליבת החברה שלנו", אמר דובר מטעם החברה.

מוקדם יותר השבוע הושעו שלושה מעובדי החברה, ואחר כך הוחזרו לעבודתם, כיוון שהתפרצו לפגישה דיגיטלית של מנהלי החברה הבכירים. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות