אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דלוקס סמייל: מרפאת השיניים המומלצת ביותר בראש העין ד"ר אמיר עתמאנה | חגית פרנקל

דלוקס סמייל: מרפאת השיניים המומלצת ביותר בראש העין

למצוא רופא שיניים בסביבת המגורים שלכם זו לא משימה קשה מדי. חיפוש קצרצר ברשת האינטרנט יוביל אתכם למגוון רחב של רופאים, אך למצוא רופא שיניים זה דבר קל, לדעת כי הוא המתאים והמקצועי ביותר עבורכם זה כבר עניין אחר

16.11.2021, 10:20 | בשיתוף Visionet

במסגרת כתבות המדור אחר המרפאות ורופאי השיניים המומלצים ביותר ברחבי ישראל, הפעם הגענו אל אזור ראש העין. למדנו כי בעיר המתפתחת יש עשרות מרפאות שונות, לצד רופאים ורופאות שמעניקים שירות באופן פרטי בביתם, וישנם אחרים המעניקים שירות במקומות מסביב, כמו אורנית וכפר קאסם.

על מנת להגיע לרופאים הטובים ביותר, ערכנו סקר שכלל כ- 1,000 מתושבי הסביבה. כל אחד מהם התבקש לציין לאיזו מרפאה הוא מגיע כאשר צריך טיפול שיניים כזה או אחר, ולאחר שקלול של כל התוצאות שם אחד בלט בפער מרשים, מרפאת "דלוקס סמייל", בניהולם של ד"ר אמיר עתאמנה וד"ר וג'די עקל.

דלוקס סמייל: מגוון גדול של טיפולי שיניים למבוגרים

ד"ר אמיר עתמאנה, חגית פרנקל ד"ר אמיר עתמאנה | חגית פרנקל ד"ר אמיר עתמאנה, חגית פרנקל

המרפאה של שני הרופאים המוכשרים ממוקמת ברחוב הרב שלום שבזי 26, ראש העין, זו פעילה כבר במשך שנה וחצי, ומגוון הטיפולים במרפאה רחב ביותר, בין יתר הטיפולים אותם מעבירים לקהל בוגר, ניתן לציין:

טיפולים כירורגים.

עקירות.

 השתלות עצם.

הרמת סינוס.

שיקום פה (כתרי חרסינה/ זרקוניה/ תותבות על שתלים ותותבות נשלפות).

סתימות.

 טיפולי שורש.

הלבנת שיניים (ניתן לקבל גם את החומר המלבין לשימוש ביתי).

יישור שיניים בשיטה חדשנית ע״י קשתיות שקופות מטעם חברת invisalign.

שיננית.

בנוסף, במרפאה עצמה ניתן לעבור צילום פנורמי. כמו כן, פציינטים שסובלים מפחד וחרדה בעת טיפול שיניים, במרפאה ניתן לעבור טיפול תחת סדציה עמוקה (טשטוש) על ידי רופא מרדים.

דלוקס סמייל: יישור שיניים בשיטה חדשנית קשתיות

ד"ר אמיר עתמאנה - בטיפול שיניים, חגית פרנקל ד"ר אמיר עתמאנה - בטיפול שיניים | חגית פרנקל ד"ר אמיר עתמאנה - בטיפול שיניים, חגית פרנקל

ביקשנו לשמוע מד"ר אמיר עתאמנה יותר על השיטה החדשנית הנוגעת ליישור שיניים קשתיות: "קודם כל קצת על השיטות הישנות  ליישור שיניים, עד לא מזמן היינו נעזרים בגשר וקוביות ממתכת, אך היום מדובר בשיטה הרבה יותר מתקדמת, היגיינית, מהירה, מדויקת ואסתטית יותר. שיטת הקשתיות, ומי שהמציאה את השיטה הזו היא חברת אינוויזליין, שאנחנו עובדים מולה.

יישור שיניים נועד לשחזר את היחס המתאים בין הלסתות, עבור נראות יפה וגם כדי למנוע בעיות חניכיים עתידיות; יישור שיניים בשיטת הקשתיות; יישור שיניים בשיטה החדשנית נעשה על ידי קשתיות העשויות מחומר תרמופלסטי שקוף ובלתי נראה.

הקשתיות מיוצרות באמצעות תכנון ממוחשב דיגיטלי המותאם באופן אישי לכל מטופל בנפרד. השיטה מתאימה לבני נוער ולמבוגרים הסובלים מצפיפות שיניים או ממרווחים גדולים מדי בין השיניים, וגם למי שסובלים מבעיות בסגר, שזה התאמת הלסתות".

דלוקס סמייל: תהליך העבודה

ד"ר אמיר עתמאנה - צילום רנטגן של שיניים של מטופל, חגית פרנקל ד"ר אמיר עתמאנה - צילום רנטגן של שיניים של מטופל | חגית פרנקל ד"ר אמיר עתמאנה - צילום רנטגן של שיניים של מטופל, חגית פרנקל

על תהליך העבודה מולם ד"ר וג'די עקל סיפר לנו: "אנחנו מאמינים כי צריך להעניק למטופל את התכנית טיפול שהכי מתאימה לו מתוך מגוון הטיפולים הרחב שאנחנו מציעים. לכן כל אחת ואחד שמגיעים אלינו מקבלים הסבר מפורט על כל האפשרויות שעומדות בפניהם, מה כל טיפול כולל, כמה טיפולים צריך, זמן החלמה וכד'. אבל מעבר לפן המקצועי, יש את החלק השירותי שעליו אנחנו מקפידים לא פחות.

הזמן של הלקוחות שלנו יקר, ולכן פיתחנו שיטה עם מרווחים בין מטופל אחד לשני, כך שאף מטופל לא יצטרך לחכות בתור, אלא כאשר קובעים עימו שעה,   זאת תהיה בדיוק השעה שבה הוא ייכנס לחדר הטיפולים, והלקוחות שלנו מאוד מעריכים זאת".

דלוקס סמייל: לקוחות מספרים

כחלק מההכנה לכתבה, שוחחנו עם חלק מהלקוחות שהמליצו לנו על מרפאת השיניים "דלוקס סמייל". כולם סיפרו לנו על מרפאה חמימה ומשפחתית, על מחירים הוגנים כאשר ד"ר אמיר עתאמנה וד"ר וג'די עקל בונים תכנית טיפול בהתאמה אישית, ומעניקים שירות מקצועי ללא דופי ויחס אדיב וסבלני.

דלוקס סמייל: יצירת קשר

ד"ר אמיר עתמאנה - עם לקוחות, חגית פרנקל ד"ר אמיר עתמאנה - עם לקוחות | חגית פרנקל ד"ר אמיר עתמאנה - עם לקוחות, חגית פרנקל

לפרטים נוספים לגבי כל טיפולי השיניים השונים במרפאה, ניתן לחייג לטלפון:

03-505-3331

פייסבוק

תגיות