אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מאסק מיישם את תוכניתו: X תשיק שתי חבילות חדשות של מנויים בתשלום אלון מאסק | צילום: Alain JOCARD / AFP

מאסק מיישם את תוכניתו: X תשיק שתי חבילות חדשות של מנויים בתשלום

לפי הודעת פלטפורמת המדיה החברתית, "החבילה הראשונה היא בעלות נמוכה יותר עם כל המאפיינים אך באותה כמות של פרסומות, והחבילה השנייה יקרה יותר אך ללא פרסומות"; ומה עם משתמשים חדשים שלא ירצו לשלם?

20.10.2023, 12:13 | חדשות חוץ

אלון מאסק הודיע כי X, פלטפורמת המדיה החברתית שבבעלותו (לשעבר טוויטר), תשיק שתי חבילות חדשות של מנויים בתשלום. "החבילה הראשונה היא בעלות נמוכה יותר עם כל המאפיינים אך באותה כמות של פרסומות, והחבילה השנייה יקרה יותר אך ללא פרסומות", כתב בפוסט.

מוקדם יותר השבוע החלו בפלטפורמה לגבות תשלום של דולר אחד בניו זילנד ובפיליפינים עבור גישה לשירות.

לפי הודעה שפורסמה באתר החברה, משתמשים חדשים שלא ירצו לשלם על המינוי יוכלו לבצע רק פעולות המוגדרות כ"קריאה בלבד", כלומר קריאת פוסטים של אחרים, צפייה בסרטונים ומעקב אחר חשבונות.

התוכנית החדשה תואמת את מדיניותו של מאסק, שטוען כבר תקופה שהפתרון שלו להיפתר מחשבונות ספאם וחשבונות מזויפים בפלטפורמה היא גביית תשלום על השירות. מאז רכש את החברה לפני כשנה ב-44 מיליארד דולר ניסה מאסק למצוא דרכים לגרום למשתמשים לשלם עבור שירותים מתקדמים, ובמקביל ניסה להחזיר את המפרסמים שעזבו בעקבות הרכישה והצעדים שבהם נקט, ביניהם פיטורים המוניים, באמצעות הצעת תעריפים מוזלים. כך למשל, עבור חשבון מאומת עם וי כחול יש לשלם 8 דולר בחודש.


תגיות